Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak biegów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Brak biegów

    Witam.
    Posiadam Octavie 1u2 1.8T 4x4 i od jakiegoś czasu miałem problem z biegami. Otóż ciężko wchodził wsteczny a 5 czasami. Próbowałem wyregulować to na linkach ale po tym tak jakby wsteczny wgl znikął a na jego miejscu była 1. Gdy udało mi się mniej więcej to ustawić to przy redukcjach biegow np. z 3 na 2 wchodzi 4 i tak dalej a 5 juz nie da sie właczyć. Czy nadal jest to problem wynikający z niewyregulowanej skrzyni czy może to być coś innego jak skrzynia do remontu?

  • #2
    A sprawdzałeś wybierak biegów miałem podobny przypadek i powymienia wybieraka wszystko wróciło do normy

    Komentarz


    • #3
      Wybierak nie idzie całkiem do dołu i do góry musze pomóc mu ręką. Gdy jadę na jakimś biegu to drażkiem od zmiany biegów mogę ruszać na boki tyle że wraca sam od lewej do środka a od prawej do środka już nie.

      Komentarz


      • #4
        podejrzewam wybierak bo miałem podobnie objawy mi nie działał wsteczny a później padły wszystkie włączał się tylko jeden. Podjedz na warsztat niech ci sprawdza ale jestem pewny ze to ten wybierak ci padł bo wszystkie objawy miałem i ja ale jak podjedziesz do mechanika 'to się upewnisz

        Komentarz


        • #5
          Problem rozwiązany. Na jednej lince wypadło zabezpieczenie i ruszała się cała przez co były luzy.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X