Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Łożysko koła przód - wybór producenta

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Łożysko koła przód - wybór producenta

    Witam
    Wczoraj padło mi łożysko w przednim lewym kole. W przyszłym tygodniu mam zamiar je wymienić, tylko pytanie jaką firmę włożyć? Nie chciałbym kupić czegoś dziadowskiego, więc może któryś z kolegów podzieli się swoją opinią.
    Czy wartą przy okazji również wymienić prawą stroną, czy zaczekać jeszcze z tym?

    Pozdrawiam

  • #2
    Nie trzeba wymieniać drugiej strony. Kup FAG. Czasem można dostać taniej w zewnętrznym pudełku z innym logiem, na przykład takim:

    Link
    (to jest tył do fabii)
    Ostatnio edytowany przez ; 44763.

    Komentarz


    • #3
      Tak się zastanawiałem nad drugą stroną, ponieważ w przyszłym tygodniu jadę do Włoch i nie chciałbym żeby padło gdzieś na trasie.

      Komentarz


      • #4
        Na zaś możesz wymienić pół auta a jak będziesz miał pecha to w trasie i tak się wysra coś w drugiej połówce :P

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez sierwa Zobacz wpis
          W przyszłym tygodniu mam zamiar je wymienić, tylko pytanie jaką firmę włożyć?
          SKF , FAG

          Zamieszczone przez sierwa Zobacz wpis
          Czy wartą przy okazji również wymienić prawą stroną, czy zaczekać jeszcze z tym?
          Warto sprawdzić czy je "słychać"...i wtedy podjąć decyzję.

          Komentarz


          • #6
            Najlepsze łożysko jesteś w stanie spaścić złym montażem a gorsze łożysko dobrze zamontowane potrafi sporo wytrzymać....przykład u mnie Optimal za 50zł wytrzymał 100kkm....teraz założyłem FAG, ale nie wróżę mu takiego przebiegu z racji tego że piasta już nie jest pierwszej nowości....następnym razem pójdzie kompletna piasta

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X