Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hamulce tył1,9sdi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Hamulce tył1,9sdi

    Mam pytanie czy jest możliwość wymiany samego tłoczka cylinderka na tyle w skodzie octavia1,9sdi czy są jakieś zestawy regenerujące a jeśli nie to jakiej firmy polecacie cylinderki

  • #2
    Nie warto bawić się w regenerację, ja u siebie założyłem nowe TRW (około 40zł) i działają ok.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez andrzejbrzo Zobacz wpis
      jakiej firmy polecacie cylinderki
      Gama producentów jest szeroka.. Bosch, Tester, Delphi, Lpr itd. Wszystko zależy od tego którego producenta preferujesz...

      Komentarz


      • #4
        Dzięki

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez luckd Zobacz wpis
          Nie warto bawić się w regenerację, ja u siebie założyłem nowe TRW (około 40zł) i działają ok.
          Czyli co kosztuje 40 zł cylinderek, regeneracja? To sie kupy nie trzyma. Piszesz, że nie warto regenerować i założyłeś nowe za 40zł.
          Kolega odpisuje dzieki.
          Dziwny ten temat.

          Komentarz


          • #6
            40 zł sztuka nowy cylinderek przyzwoitej firmy, najtańsze zaczynają się od 20zł więc nie wiem czy warto się bawić w regenerację. Dodam jeszcze że w octavii występują cylinderki 19,05 i 20,64 mm, dodatkowo każdy z tych rozmiarów może być aluminiowy lub żeliwny.

            Komentarz


            • #7
              No to teraz rozumie. Myslałem, że mowa ogólnie o regeneracji. Bo nie wpadlbym na pomysł , że można cylinderek regenerować.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X