Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bujanie przodem po wymianie sprężyn

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Bujanie przodem po wymianie sprężyn

    Witam wszystkich. Otóż będąc na urlopie pękła mi sprężyna jednia w przednim amortyzatorze w mojej octavii 1. Mechanik wymienił mi z obu stron gdyż tak trzeba (mówił). Otóż problem w tym, że jak jadę po dziurach, czy nierównym asfalcie buja mnie góra - dół (parę razy zanim wróci do normy), co może być?! Pomóżcie.
    gryf

  • #2
    Wygląda na amortyzatory. Może się bardziej rozciągnęły przy nowych sprężynach i nie pracują poprawnie w tym zakresie.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez grzes5524 Zobacz wpis
      Otóż problem w tym, że jak jadę po dziurach, czy nierównym asfalcie buja mnie góra - dół (parę razy zanim wróci do normy), co może być?!
      Też tak myślę jak kolega że to raczej amortyzatory...ewentualnie może masz dobrane złe sprężyny...choć opisany objaw bardziej wskazuje na te pierwsze.

      Komentarz


      • #4
        Cześć wszystkim. Już auto sprawne mam, problem rozwiązałem. Bujało ale tyłem, rozlały mi się amortyzatory z tyłu wiec wymieniłem i z przodu skoro wstawiłem wcześniej nowe sprężyny. Jestem zawiedziony warsztatem jednym w Lądku Zdrój, który wymienił mi sprężyny i łożyska amorów i po miesiącu zrobił mi kolega amory a łożyska się rozsypały Ale już auto hula. Pozdrawiam.
        gryf

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X