Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Twardy pedał sprzęgła

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Twardy pedał sprzęgła

    Witam, niedawno przesiadłem się z 1.6 aee na 1.8t. w której dosyć twardo chodzi pedał sprzęgła. Ogólnie biegi dobrze wchodzą, nic się nie ślizga. Wymieniany był już wysprzeglik ale bez zmian. W poprzedniej 1.6aee sprzęgło chodziło jak gaz a tutaj niestety tak nie ma. Czytałem że może to być wina prowadnic w skrzyni czyli jest szansa że to nie sprzęgło?

  • #2
    Mam podobnie. Po godzinie jazdy w korkach mam ochotę włożyć drewniaki bo mnie lewa stopa boli . Na spocie OCP miałem okazję porównać z innym autem jak powinien pracować pedał sprzęgła. U mnie masakra.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez Kasztelan Zobacz wpis
      Mam podobnie. Po godzinie jazdy w korkach mam ochotę włożyć drewniaki bo mnie lewa stopa boli . Na spocie OCP wmiałem okazję porównać z innym autem jak powinien pracować pedał sprzęgła. U mnie masakra.
      Od jakiego czasu tak masz? Wcześniej było ok?

      Komentarz


      • #4
        Może już jest zatarty siłownik na skrzyni biegów ? Sprawdzałeś przewody czy nie są gdzieś pozaginane ? Jeśli nie to to może coś z prowadzeniem łożyska .

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Kot72 Zobacz wpis
          Może już jest zatarty siłownik na skrzyni biegów ? Sprawdzałeś przewody czy nie są gdzieś pozaginane ? Jeśli nie to to może coś z prowadzeniem łożyska .
          Mój mechanik wszystko sprawdzał i wymieniał wysprzeglik. Mówił że z zewnątrz jest wszystko dobrze i ewentualnie trzeba by zwalać skrzynie żeby zobaczyć między innymi te prowadnice.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez camel19 Zobacz wpis

            Od jakiego czasu tak masz? Wcześniej było ok?
            Nie wiem. Kupiłem auto z taką przypadłością. Niestety na jeździe próbnej tego nie wychwyciłem.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X