Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rozladowujacy się akumulator

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Rozladowujacy się akumulator

    Witam wszystkich :-) zakładam nowy temat bo nie znalazłem odpowiedzi na mój "przypadek", mianowicie rozladowuje mi się akumulator, sprawdzałem ubytek prądu i wynosi 0,5 A czyli co najmniej 10 razy za dużo, sprawdzałem wszystkie bezpieczniki i na żadnym nie wykazało ubytku, sprawdziłem również każde drzwi i tylna maskę pod względem grzania się okolic przechodzenia wiązki, nic się nie grzeje w ych okolicach. Proszę o pomoc co to a raczej gdzie to może być... Aku sprawdzany jest ok, bo podmienialem, ładowanie 14,4. Odpinalem również alternator (kabel masowy i ten drugi od kosteczki) Octavia 1 1.8 125 km AGN

  • #2
    Zamieszczone przez morfeusz212 Zobacz wpis
    Proszę o pomoc co to a raczej gdzie to może być...
    Radio... masz fabryczne...?
    Alarm...?

    Komentarz


    • #3
      Radio mam Pioneer ale odlaczalem je całkowicie, tzn kostki alarmu nie mam. A czy To możliwe by było coś nie tak z anteną bo widziałem że ktoś zarabiał wejście i wystawaly pojedyncze druciki, a chyba jest jakiś wzmacniacz sygnału

      Komentarz


      • #4
        miałem taki sam przypadek po zakupie auta ,winą był podnośnik szyby kierowcy,albo jakiśś moduł podnośnika w drzwiach kierowcy.mijała doba dwie i kaplica
        - Sharan 05 SPECIAL
        - Octavia 1 RS
        - Impreza PRODRIVE

        Komentarz


        • #5
          Kiedyś wymienialem podnośnik więc mogłem nie tak coś złożyć, dzisiaj jak wrócę z pracy to rozbiore boczek i zobaczę co tam się dzieje

          Komentarz


          • #6
            było to trochę czasu do tyłu,przypomniałem sobie ,że mógł to być w drzwiach moduł centr. zamka.na 100 % drzwi kierowcy.
            - Sharan 05 SPECIAL
            - Octavia 1 RS
            - Impreza PRODRIVE

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez morfeusz212 Zobacz wpis
              A czy To możliwe by było coś nie tak z anteną bo widziałem że ktoś zarabiał wejście i wystawaly pojedyncze druciki, a chyba jest jakiś wzmacniacz sygnału
              To jest raczej separator anteny niezbędny przy montażu niefabrycznego radia.
              Problem z akumulatorem pojawił się z dnia na dzień czy po jakichś naprawach...?

              Komentarz


              • #8
                Patrolxx właśnie chyba masz rację bo jak odlaczam kostkę od tego modułu to spadek prądu jest 0,02 A a jak jest podłączony to od 0,27 do nawet 0,5 A

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X