Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pytanie o zamki w dzrzwiach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pytanie o zamki w dzrzwiach

    Witam mam pytanko bo od dłuższego czasu walczę z taka przypadłością ze mam otwieranie z kluczyka,i szczególnie z tylu raz się odryglują drzwi raz nie,jak ściągnę tapicerkę posmaruje tu i tam chwile jest ok .Za jakiś czas albo tyle lewe albo prawe znowu nie wyskakuje ten bolec ,moje pytanie brzmi czy ktoś się z tym bawił i czy to jest wina zamka bo zaczyna mnie to męczyć.

  • #2
    Zamki zużywają się jak wszystkie części mechaniczne. Jedni bawią się w lutowanie zimnych lutów i smarowanie a inni wymieniają na nowe - zamienniki albo oryginalne używki. Jak masz siłę i chęci to rozbieraj,lutuj i smaruj a jak nie to szukaj zamiennika albo uzywki - oryginał. Przerabiałem juz wszystko i jak na razie używany oryginał działa bez zarzutu. Ale to tytko mój przypadek.

    Komentarz


    • #3
      Przerabiałem temat niedawno. Smarowanie nic nie pomoże.To wina micro przełącznika w zamku.( wymiana na nowy ori pomoże) lub też wytartej powierzchni o którą trze ten micro przełącznik ( najlepiej wymiana na micro przełącznik zamiennik z blaszką : https://www.tme.eu/html/PL/mikroprze..._PL_pelny.html

      Można też cały zamek wymienic , ale to drogo wychodzi a micro przełącznik tylko kilka złotych.

      Komentarz


      • #4
        Dzięki panowie ale chyba zamówię nowe zamki,pozdro

        Komentarz


        • #5
          u siebie włożyłem zamiennik w drzwiach kierowcy i jak na razie 1 rok spokój
          O1-->O3--> ?

          Komentarz


          • #6
            Czy ktoś się orientuje czy zamki są zamienne przód/tył? Mam przedni z demontażu, bo niby on był winny nie właczania się sygnału niezgaszonych świateł. Ale nie pomogło. Więc mógłbym go przełożyć do tyłu gdzie pojawia się problem.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X