Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1 2004, 1.9TDI, 66kW] Pojedyncze stukanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1 2004, 1.9TDI, 66kW] Pojedyncze stukanie

    Witajcie drodzy forumowicze!

    Szukam porady eksperta, ponieważ w ostatnim czasie wymieniałem osłony przegubów i od tamtego czasu podczas skręcania i na dziurach słychać pojedyncze stuki z okolicy (wydaje mi się) prawego koła.
    Jest to o tyle dziwne, że trochę szarpałem się z LEWYM przegubem, a jakiś problem pojawił się po stronie z którą nie było problemów.

    Dodam, że poduszki i łożyska amortyzatorów też były wymieniane nie dalej jak miesiąc temu. Na drugi dzień jak usłyszałem te stuki wziąłem samochód ponownie "na warsztat" i sprawdziłem obydwa koła. Nie ma żadnych luzów w zawieszeniu, wahacze TEŻ nowe, wszystko się trzyma jak należy, jedyne co zauważyłem, że prawa półoś ma luz poziomy, mogę ją przesunąć o parę milimetrów. Czy to normalne?

    Zastanawiałem się czy może winne mogą być drążki kierownicze, ale dodam też, że przed wymianą osłon przegubów nic nie stukało.

    Przy wymianie przeguby wyczyściłem, nasmarowałem jak należy i teraz jestem z kropce o co chodzi. Nie mam czasu na mechaników i nie ufam im dlatego oczekuję rzetelnych porad od was forumowicze.

    Pozdrawiam EmilZG96

  • #2
    j
    Jak jesteś pewny zawieszenia moze tłuc maglownica ale dopóki nie cieknie nie ma co ruszać.

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X