Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Naprawa zderzaka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Naprawa zderzaka

    Czy ktoś może mi doradzić czy jest możliwe samodzielna naprawa wgniecenia na tylnym zderzaku pragnę nadmienić że zderzak nie jest pęknięty nawet lakier nie popękał. Proszę o rade.

  • #2
    Nie wiem kolego andrzejbrzo czy piszesz o zderzaku do Stara czy Zaporożca - ale tak na poważnie to wstaw foto jakieś - bo z tego co piszesz to jakiś dobry salon "detailingu" lub "blacharz" ogarnie to na poczekaniu
    OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


    T: 500286848

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez Rafał Oskar Zobacz wpis
      Nie wiem kolego andrzejbrzo czy piszesz o zderzaku do Stara czy Zaporożca - ale tak na poważnie to wstaw foto jakieś - bo z tego co piszesz to jakiś dobry salon "detailingu" lub "blacharz" ogarnie to na poczekaniu
      Chodzi o Skodę Octavia
      Załączone pliki

      Komentarz


      • #4
        Dla mnie to 150 wyciągnięcie.

        Czas 2/3 godziny ze zdjeciem zderzaka, bez zdejmowania dobra godzina
        OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


        T: 500286848

        Komentarz


        • #5
          Od wewnętrznej strony podgrzej trochę opalarką albo suszarką i wypchnij
          Była O2 RS 190 km / 436 Nm
          Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

          Komentarz


          • #6
            andrzejbrzo Zrób tak jak napisał kolega oolsztyniak

            Komentarz


            • #7
              Takie wgniotki usuwałem za pomocą wrzątku. Zagotuj sobie w garnku ok 5l wody - musi mieć te przynajmniej 50-60st. Polewasz zderzak w okolicy tej wgniotki i ręką lub gumowym młotkiem wypychasz wgniotkę trzymając aż ostygnie chyba, że faktycznie sam wyskoczy.

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis
                Od wewnętrznej strony podgrzej trochę opalarką albo suszarką i wypchnij
                Zrobiłem jak pisałeś po podgrzaniu wypchnąłem ręką dzięki za radę .Wyszło wspaniale jeszcze tylko trochę lakieru i po krzyku.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X