Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

amotyzatoru

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • amotyzatoru

    Link czy warto brac taki zestaw do wymiany zawieszenia tylnego. nie chcie kupowac zadnych wynalazków typu kamoka( amortyzatory do 100 zł ) wole wydać trochę więcej i kupić lepsze co o tym zestawie myślicie nie przepłacam? I czy dam rade sam je wymienic a jesli tak to prosiłbym o rade co mi bedze potrzebnie i jakie klucze ?

  • #2
    W podobnych pieniądzach (może nieco taniej) kupisz KYB, czy Bilsteiny. A póki nie jest to chińszczyzna to jakościowo pewnie będą porównywalne, więc w zasadzie to Twoje preferencje powinny decydować.
    Co do wymiany to nic skomplikowanego - podnośnik, kobyłka, klucz (chyba 16) i godzina roboty.

    Komentarz


    • #3
      dopiero wymieniałem,nic skomplikowanego.radzę wykombinować do pomocy klucz elektryczny lub pneumat,końcówki 16.górne dwie śruby mogą być lekko zapieczone,zwracać trzeba uwagę na zamocowanie osłony i odboju,żle założyłem i jeszcze raz musiałem rozkręcać.Radzę montować śruby wszystkie na smar miedziowy.J .w wykonasz to sam na podwórku,pamiętaj o podłożeniu dodatkowo kobyłki ,lub klocka profilaktycznie.jak coś to pytaj...
      - Sharan 05 SPECIAL
      - Octavia 1 RS
      - Impreza PRODRIVE

      Komentarz


      • #4
        p.s nie kupuj w sklepie,tylko w jakiejś hurtowni,jak poprosisz dostaniesz rabat dużo taniej niż w sklepie.
        - Sharan 05 SPECIAL
        - Octavia 1 RS
        - Impreza PRODRIVE

        Komentarz


        • #5
          Witam dzisaj byłem w hurtowni i zaproponował zestaw niemieckiej firmy werzelc (nie wiem czy dobrze napisałem) to są amorki a gornie mocowanie z firmy swag plus oboje co o tym myślicieli

          Komentarz


          • #6
            Coś przekręciłeś,zapytaj o amory Kayaba exel -g,dobra opinia,brak zwrotów w hurtowni,sam mam założone w innym sportowym aucie .tylko twardsze ultra sr,ale tobie takie są zbędne.jak chcesz to podaj vin auta to jutro sprawdzę cenę hurt.
            - Sharan 05 SPECIAL
            - Octavia 1 RS
            - Impreza PRODRIVE

            Komentarz


            • #7
              zrobiłem foto wiec może on coś pokręcił ale zapytam się o nie i dzięki za pomoc
              Załączone pliki

              Komentarz


              • #8
                jakiś wynalazek,jak chcesz to pomogę,muszę mieć vin i ewentualnie gdzie mieszkasz.mam dostęp do sieci hurtownii,ale są tylko w większych miastach.
                - Sharan 05 SPECIAL
                - Octavia 1 RS
                - Impreza PRODRIVE

                Komentarz


                • #9
                  narażę byłem tylko jednym w sklepie ale na dniach odwiedzę inne jak coś to odezwie się do ciebie na pw a mieszkam w Ostróda

                  Komentarz


                  • #10
                    kayaba exel g143 zł szt. 33 zł szt.poduszka. kpl.osłon i odbojów kyb 40 zł.masz odnośnik co do ceny hurt.kayaby.filia najbliższa odbioru Olsztyn.Może gdzieś znajdziesz u siebie,przynajmniej masz porównanie.
                    - Sharan 05 SPECIAL
                    - Octavia 1 RS
                    - Impreza PRODRIVE

                    Komentarz


                    • #11
                      dzięki za pomoc byłem u niego dziś wyjaśnienia tego był jego kolega to podał mi jak to się pisze wertteile. zapytałem się o kayaba ma po 150 zł. wiec jesli różnica będzie nie duza to kupie tu na miejscu.

                      Komentarz


                      • #12
                        temat do zamknięcia

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X