Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z regulacją góra dół fotela kierowcy, pomocy!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z regulacją góra dół fotela kierowcy, pomocy!

    Witam! Panowie jak w tytule mam problem z podnoszeniem góra dół fotela kierowcy, regulacja co prawda działa, ale nie trzyma ustawienia, jak siądę fotel automatycznie idzie w dół a jak wysiądę wraca do mojego ustawienia, jest też lekko przechylony na prawą stronę. Proszę Was o pomoc bo nie wiem co z tym problemem dalej zrobić.

  • #2
    Zamieszczone przez Bartosz111 Zobacz wpis
    Proszę Was o pomoc bo nie wiem co z tym problemem dalej zrobić.
    Wyciągnąć fotel i sprawdzić co się zepsuło. Myślę jednak, że konieczna będzie wymiana dołu, więc kupujesz inny, sprawny fotel i przekładasz tapicerkę siedziska na sprawny dół zakupoionego fotela a oparcie w całości dajesz swoje.
    Gdzie mieszkasz?
    Na Śląsku mogę pomóc w przekładce.
    Ostatnio edytowany przez koleś; 6390.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez Bartosz111 Zobacz wpis
      Proszę Was o pomoc bo nie wiem co z tym problemem dalej zrobić.
      Hej. Popsuła się tobie przekładnia od regulacji. Przerabiałem to u siebie. Musisz znaleźć fotel od Octavii lub bliźniaka z grupy VAG. Zdjąć dźwignie oraz plastiki i wykręcić przekładnię (3 śrubki) i przełożyć do siebie.

      Może się mylić ale obstawiam, że np z Passat B5 itp - również będzie pasować.

      Proszę:
      Link

      Jak mówiłem z passata podejdzie i zwróć uwagę na oznaczenie prawa lewa str
      Ostatnio edytowany przez Guzon; 37988.
      Ten tekst jest pierwszą próbą nawiązania kontaktu z istotami rozumnymi

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X