Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Metaliczne Stukniecie 1.6 MPI

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Metaliczne Stukniecie 1.6 MPI

    Hej Forumowicze,

    Mam do was pytanie czy ktoś z was spotkał się już kiedyś z takim dziwnym metalicznym stuknięciem do końca nie wiem czy spod maski czy z zawieszenia, ale sytuacja wyglada tak:

    Podczas przyspieszania na 1,2,3 biegu słychać takie jedno metaliczne stukniecie metal o metal jest to dosłownie jedno uderzenie po zmianie biegu i dodaniu gazu dochodzi jakby z prawej strony auta?

    Czy ktoś wie gdzie szukać przyczyny? Coś sie gdzieś poluzowało i uderza czy jak? Dziwna sprawa zauważyłem to dopiero od wczoraj.

    Tak na szybko z przemyśleń bo pod auto bede miał okazję zejść dopiero w przyszłym tygodniu, czy to może być któraś z poduszek silnika/skrzyni? Od jakiegoś czasu wyczuwalne są delikatne wibracje auta czasami nawet mocniej zatrzęsie co czuć na fotelu kierowcy bądz lekkie drgania również czuć na skrzyni biegów albo po puszczeniu sprzegła/gazu lekkie szarpniecie odczuwalne na skrzyni biegów i ogólnie samochodzie.
    Ostatnio edytowany przez Technologic; 48002.

  • #2
    Nagrałem krótki filmik na którym słychac ten dzwiek link wrzucam poniżej, dziwna sprawa z tym głownie przy ruszaniu czasami odzywa sie również na dwójce jak sie gazu dodaje. Ktoś pomoże?

    Link

    Komentarz


    • #3
      Wiem ciezki temat kurde ale nic lepszego mi sie nagrac nie udało słychać to stukniecie i za kazdym razem jak ruszam albo zmienie bieg na 2. Na nagraniu niestety słabo to słychać ale ciezko to tak dobrze nagrac jak sie rusza i trzyma telefon w reku Z opisu problemu bez nagrania wcale lepiej by nie było .

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X