Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

octavia rs 1.8t brak mocy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • octavia rs 1.8t brak mocy

    Przy dodawaniu raptownie gazu samochód jakby dusi się nie chce wkręcac sie na obroty . Dodam że posiadam gaz (stag sekwencja). Na gazie nie chce wogóle jechac, wywala na benzynę. Odłączyłem przepływomierz i na krótko około 1 tygodnia była poprawa na benzynie na gazie dalej nie chce. Moim zdanie to nie przepływka. mam Vaga 4.9. Wyskakuje taki błąd
    16795 Dodam że jest problem z rozruchem na zimnym silniku. Potrzebuje pomocy, może ktoś by mi krok po kroku powiedział jak zrobic bloki danych

  • #2
    Zrobił bym logi tylko niech mi ktoś podpowie łopato logicznie krok po kroku jak to zrobić posiadam kabelek i vag 4.9 pl

    Komentarz


    • #3
      Wtórna pompa pneumatyczna umieszczona mniej więcej pod filtrem powietrza ma za zadanie wtłoczyć czyste powietrze do wydechu po uruchomieniu zimnego silnika celem uzyskania lepszej emisji spalin. Pracuje ona tylko około 90 sekund. Można ją sprawdzić robiąc test wyjść w sterowniku silnika ilub w grupie 077 uruchamiając zimny silnik. Jazda z niesprawną pompą powoduje uszkodzenie tzw. zaworu kombinowanego który wpuszcza powietrze do wydechu.

      jak zrobić logi
      Ostatnio edytowany przez maj0nez; 41466.

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X