Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

w czasie jazdy miga kontrolka świec żarowych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • w czasie jazdy miga kontrolka świec żarowych

    Witam
    Jak w temacie. 1.9 tdi. Włączam zapłon, kontrolka gaśnie (chwila, jak zawsze), odpalam (bez problemu) jadę. Pare minut, sygnał dźwiękowy, zaczyna migać. Osiągi te same, nic się nie zmieniło. Ot i cała historia. Jakieś pomysły?

  • #2
    Sprawdź czy świecą ci się wszystkie światła stopu. Jak któreś przepalone to może być to. Jak wszystkie świecą to trzeba podłączyć auto pod komputer i odczytać błędy.

    Komentarz


    • #3
      Przy padniętym włączniku świateł STOP kontrolka u mnie świeciła sie cały czas a nie mrugała. Przerobione to mam już ze trzy razy. Dlatego myślę, że tu chodzi o coś innego.
      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

      Komentarz


      • #4
        Witam ponownie
        Przyszedł chłodny dzień (2 stopnie na plusie) Po nocy, odpalam. Kręci trochę dłużej, odpala. Siwy dym z rury. Jadę. Silnik się rozgrzewa. Kultura pracy na wysokim poziomie. Lampka milczy. I tak już od tygodnia. 1,9 TDI naprawia się sam hihi. Tak na poważnie, na chłopski rozum laika, stawiam na EGR. Zobaczę co dalej. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X