Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pytanie o kable i swiece

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pytanie o kable i swiece

    Witam kolegów i koleżanki proszę o poradę muszę wymienić kable i świece bo juz czas a ze posiadam gaz Brc ,zaznaczam bardzo delikatna instalacja,tak ode mnie nigdy więcej auta z brc ,wiec moje pytanie jakie sprawdzone dobre przewody i świece,pozdrawiam

  • #2
    Kable Beru, świece NGK zwykle do benzyny, nie do LPG. Kod świec to pewnie 3045 / V-LINE 24 / BKUR6ET-10, aczkolwiek w innym temacie forumowicze polecali BKUR6ET .

    Komentarz


    • #3
      Ok dzięki kolego tez właśnie myślałem o beru,pozdro

      Komentarz


      • #4
        Kabli beru nie polecam, wymieniłem u siebie profilaktycznie oryginalne na beru i po kilku latach jeden przestał przewodzić. Założyłem z powrotem te stare oryginalne i jeżdżę dalej. Beru gorzej wykonane, cienkie.

        Komentarz


        • #5
          Po kilku latach...nie dniach, miesiącach. Mam u siebie założone od 4 lat i nie narzekam. Każdy przypadek jest inny, a co wybierze kolega to już jego decyzja. Grunt to nie żałować i kupić coś lepszego na lata. Pozdrawiam

          Komentarz


          • #6
            Kable NGK, świece NGK 3elektrody podane wyżej, polecam. Żadnych "świec LPG", jednoelektrodowych.

            Komentarz


            • #7
              Witam kable kupiłem NGK a co do świec zostanę przy moich Denso,dzięki za pomoc,pozro

              Komentarz


              • #8
                Ja radzę nie kombinować, tylko jednoelektrodowe świece.

                Komentarz


                • #9
                  No właśnie jedno elektrodowe denso montuje i są super,pozdro

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X