Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prosze Pomozcie mi! Mam skode od niedawna!! POMOCY!

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Prosze Pomozcie mi! Mam skode od niedawna!! POMOCY!

    Robert Kubica będzie uczestniczył w wyścigach z cyklu Grand Prix do końca sezonu, bowiem zespół BMW Sauber za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z Jacquesem Villeneuve'm!

    Oznacza to, że Polak wystartuje w wyścigach o Grand Prix Turcji (27 sierpnia), Włoch (10 września), Chin (1 października), Japonii (8 października) i Brazylii (22 października).

    Oto co powiedział dyrektor BMW Motorsport, Mario Theissen:

    Jacques spisywał się w tym sezonie bardzo dobrze, zdobywając pierwsze w historii punkty dla zespołu w Grand Prix Malezji. Jego wkład w prace nad samochodem oraz w rozwój nowo utworzonej ekipy BMW Sauber F1 Team był znaczący. Jednak po jego wypadku na torze Hockenheim zespół zdecydował się przeanalizować różne opcje na sezon 2007, w tym sprawdzenie Roberta Kubicy w roli kierowcy wyścigowego. Nasza decyzja, związana z oceną różnych możliwych rozwiązań dotyczących składu kierowców, w naturalny sposób wpłynęła na pozycję Jacques'a. W pełni rozumiemy, że w obecnych warunkach niepewności trudno jest Jacques'owi utrzymać dotychczasowy poziom zaangażowania przez resztę sezonu. Szanujemy jego zdanie i życzymy mu udanej przyszłości.

    Robert Kubica dostał szansę na start w skutek odsunięcia Villeneuve'a, który podczas wyścigu na niemieckim torze Hockenheimring miał dość poważny wypadek.

    Polak szansę wykorzystał. Co prawda na mokrym torze dwukrotnie się obracał i raz uszkodził nos swojego bolidu, to jednak wykonał trzy świetne manewry wyprzedzania i dojechał do mety na siódmym, punktowanym miejscu.

    Ostatecznie debiut Kubicy zakończył dyskwalifikacją, bowiem na skutek dużego zużycia opon bolid BMW okazał się o 2 kg za lekki.

    Najlepsze trzy tygodnie to przerwa w wyścigach oraz zakaz testów. Czas ten przeznaczony jest na odpoczynek dla kierowców, jednak nie dotyczy to Roberta Kubicy, który nie wraca do Polski, ale udaje się na obóz kondycyjny.
    [interia.pl - link]

    no to wykolegował Villeneuve'a

  • #2
    Prosze Pomozcie mi! Mam skode od niedawna!! POMOCY!

    Prosze Was drodzy forumowicze o Pomoc!! Jestem wlascicielem skody oktawi kombi z silnikiem 1.9TDI. Jestem jego 2 wlascicielem samochod kupilem jak mial przejechane 180tysiecy km. Mam pewien problem ztym autkiem. Wlasciciel mowil mi ze przy 51 tysiacach mial wymieniany przeplywomierz gdyz auto sie mulilo. Teraz auto jak juz mowilem ma przejechane 190tysiecy km i objawy sa takie ze jak jezdze np po miescie jest super ma fajne przyspieszenie i np gdy mam na 2 biegu wdusze gaz do dechy to czuc jak sie auto zbiera i jak dostaje paleru i jedzie sie super ale npp jak jechalem autostrada to pojawiaja sie takie oto jakby defekty:
    auto dzisnie sie zachowuje nie wiem jak to wytlumaczyc ale to wyglada tak jak by chwilowo tracilo moc albo paliwo niedocieralo , nie zrozumcie mnie zle ono nie szarpie ale czuc ze mu ciezko i tak jak by za malo paliwa dostawal, drugi efekt jaki sie pojawia to taki ze np dojde nim do 160km/h i zwolnie i pochwili jak chce przyspieszyc auto jest mulowate nie chce przyspieszac, tak jak by sie turbina nie zalaczala ale to chyba raczej nie mozliwe bo ponoc turbina chodzi zawsze. Autem jedzie sie jak zwyklym dislem brak jakich kolwiek przyspieszen , wskazowka obrotomierza porusza sie mulowatao -tak samo jak cale auto. i predkosc jaka moge osiagnac autem to 140km/h. i wiem ze mam luz pod pedalem i nawet jak wdusze pedal do samej dechy tak samo tylko do 140km/h wiecej nie chce. Gdy zatrzymam auto i wylacze je kluczykiem i wlacze ponownie wszystko dziala jak powinno poprawnie. I moje pytanie jest co moze byc przyczyna? Prosze doradzcie? Moze filtr paliwa? Za kilka dni go wymienie bo teraz nie mam nawet mozliwosci bo nie jestemw krajul.
    A moze to znow zepsol sie przeplywomierz?Ale w sklepie z czesciami do skody uslyszalem ze przeplywomierze bardzo rzadko wysiadaja i to raczej nie mozliwe. Flitr powietrza jest czysciutki. Wiec co to moze byc? Turbina??? troche bez sesnu? A moze procesor? albo jaks koncowka mocy? Boze poradzcie!!!!!!! Prosze was.I mam jeszcze jedno pytanie. Czy oplaca sie zmieniac sie oryginalny chip ktory daje skodzie 90km mechnicznych na ten mocniejszy co podwyzsza moc?Prosze o pomoc! A i jeszcze jedno czy tez macie cos takiego ze jak myjecie auto to szybka z tylu wam woda leci do srodka.mowa o myciau auta karcherem?

    Komentarz


    • #3
      szukaj na forum pod haslem "notlauf"

      Komentarz


      • #4
        Re: Prosze Pomozcie mi! Mam skode od niedawna!! POMOCY!

        Zamieszczone przez lisiaczek
        Prosze Was drodzy forumowicze o Pomoc!!
        niestety twoj post w zaden sposob nie zachowuje jakichkolwiek przyjetych form :shock:
        moze najpierw zadasz sobie nieco trudu i przeszukasz forum, zanim zdecydujesz sie zarzucac nas pytaniami i to w tak bezsensowny sposob?
        poczytaj i pytaj o jakis konkrety a nie wszystko do jednago wora, nawet nie wiadomo czego temat dotyczy.
        zamykam.
        saport techniczny baj DGW
        była BKD+DSG '05 120kkm
        była BXE '08 190kkm
        no i nie ma :-)

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X