Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Kpl srzegło + dwumasa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Koledzy, Odkouje starego kotleta, w ktorym sam maczalem juz palce:P
    Dzis podczas wylaczania silnika pojawilo sie takie ostre szarpniecie autem.
    Wlaczylem silnik, wylaczylem i znow szarpnelo. Niezaleznie czy gasze na luzie czy na sprzegle to jest tak samo. Kompletne sprzeglo z 2masa (Sachs) oraz poduszke dolna (Febi) pod silnikiem wymienialem dokladnie 49tys. km wstecz. Czy to znow moze byc to samo? Turbo chodzi bez zarzutu, nie ma notlaufow, komp nie wyswietla bledow, wydaje mi sie to czysta sprawa mechaniczna. Dzis wymienialem jeden maly wezyk podcisnieniowy bo byl delikatnie pekniety na kroccu zaworka N75, a wczesniej nawet z tym wezykiem takich objawow nie bylo. Czy mozliwe zeby to byl znow padniety 2mas i to po tak malym przebiegu od wymiany?


    Pozdrawiam,
    Paweł

    Komentarz


    • #27
      EDIT:
      Okazalo sie ze byl pekniety drugi wezyk na innym kroccu, skrocilem wezyk, zalozylem. Odpalilem auto, zgasilem, jest wszystko OK.
      A juzsie balem ze znow duza kasa do wpakowania w auto...
      Pozdrawiam,
      Paweł

      Komentarz


      • #28
        Panowie !. Zauważyłem drgania - wibracje silnika , delikatne drgania na kierownicy. Byłem u mechanika i stwierdził że to koło dwumasowe. Auto kupione w rodzinie, jest dokumentacja przejechane ponad 170 tys . Zacząłem szukać gdzie kupić i znalazłem tu Oryginalne sprzęgło i koło dwumasowe LuK 600 0006 00[AGR,-ALH]#opis_start
        Kupował ktoś u tego sprzedawcy. Jakie są koszty robocizny przy wymianie. Czy trzeba jakieś dodatkowe części oprócz tych co w tym zestawie zestawie oferuje w/w sprzedawca.
        1.9 TDI ALH 2004
        UNIDEN PRO 520XL + Wilson Little Will

        Komentarz


        • #29
          Witaj jahu45,

          Ja kupowałem u nich jakies 2-3 miesiące temu, co prawda nie do mojej Skody ale do audi ojca, bodajże ten produkt Oryginalne sprzęgło i koło dwumasowe AUDI 0B1 105 266 AG[CAGA,-CJCA,-CMEA,-CMFA] ale byłem mega zadowolony. Kontakt, dobór, dostawa - wszystko super, więc mogę spokojnie polecić.

          Komentarz


          • #30
            dziwie sie dalczego wszysycy zakladacie pomowie dwumasy... ja jezdze od 3-4 lat na sztywnym kole zamachowym i nic sie nie dzieje,zrobilem juz na nowym sprzegle ponad 130 tkm i nic ....jezdze ze sprzeglem za 600 zl.

            Komentarz


            • #31
              2.5 i 1.5 tys obr. Fajnie ci doradzili te patalachy. Chlopie ty masz na 1 czy 2 biegu nie patrzec nawet na obroty bo tu nie zabijesz dm. Na 4czy 5 biegu masz zmiane robic tak ze po zmianie na wyzszy masz miec ze 2300-2500 obr. Czyli przed zmiana to ze 3500 obr.

              Ja tez mam jednomasy w dwoch tdi pd 115 km i 130 km na sjrzyniach 6 biegowych oraz w touranie 105 km czyli niby skrzynia 6 biegowa ale to taka sama jak ta 5 biegowa w tdi vp. Zero problemow wszystko chodzi miekko i bez drgan.
              Ostatnio edytowany przez wesol; 4419.
              G4 ASZ + oraz sharan AUY +++ by TUNE UP

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X