Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] maglownica - jaka do jakiego modelu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] maglownica - jaka do jakiego modelu

    Orson, w o2 masz 5x112, a felgi z aukcji to fabia, więc 5x100

    odpada :!:


    btw
    ET43 bez problemu wrzucisz (oczywiście z odpowiednim rozstawem)
    sisi

  • #2
    [O1] maglownica - jaka do jakiego modelu

    Padla mi maglownica. Zazwyczaj w serwisach nie podaja numerkow czesci po VIN.
    Nie moge sobie pozwolic, zeby zdjac stara czesc i czekajac na podnosniku odczytac numery ze starego magla, zamawiac nowy itd..

    Moje auto to: Octavii I kombi, 99r, naped przod, silnik 1,8T 150KM automat.

    Poszperalem i znalazlem: 1J1 422 062 E (choc ta litera na koncu lubi sie roznic - czasem H, czasem D). Oprocz tego widzialem tez 1J1 422 105, ktory niby powinien tez pasowac). Ostatecznie nie mam pewnosci co zamawiac, a w ciemno nie chce.

    Czy ktos wie, ile jest w ogole rodzajow maglownic do O1 i od czego zalezy czy dany model mozna montowac lub nie mozna montowac?

    Komentarz


    • #3
      Jedna maglownica do wszystkich silników i typów O1 Przekładnia kierownicza maglownica Skoda Octavia I - SKODA CZĘŚCI dystrybutor części do skody,części skoda,skodaczesci,skoda felicja,favorit,skoda fabia,octavia
      3 różne pompy, 90 bar benzyny, 100 bar diesle, 105 bar diesel ASZ

      Komentarz


      • #4
        Dzieki za info, jutro sprawdzam akurat 1J1 422 105, wiec dam znac jak to wypadnie.

        [ Dodano: Czw 22 Sie, 13 17:16 ]
        Hmm, nie sprawdzilem, ale dowiedzialem sie, ze maglownica moze wygladac identycznie, a jednak mocowanie moze byc innej srednicy i jest problem. Szukam swojego modelu 1J1 422 062...

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X