Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] problem z silnikiem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] problem z silnikiem

    Sprzedam widoczny na zdjęciach mini motorek dla dziecka.
    Motorek jest w bardzo dobrym stanie, mało używany.
    Został kupiony w renomowanym warszawskim salonie strona testowa caferacer.pl – Kolejna witryna WordPress ul. Wólczyńska 308
    01-919 Warszawa

    Niestety parametry techniczne, moc motorku nie są mi znane. Rocznik nie jest mi znany.

    Do motorku daję GRATIS kompletny ekwipunek (widoczny na zdjęciach),
    oraz nie zniszony. prawie nowy kaski - zero zadrapań wart ponad 200zł. Kaska czerwony nie należy do zestawu

    Zapomniałem bak pełen benzyny GRATIS.

    Cena atrakcyjna bo zawadza w firmie na magazynie

    Link

    Cena 525zł

    Motorek można zobaczyć oraz się przejechać od poniedziałku do piątku 8:00 - 17:00 w miejscowości 05-552 Łazy Al. Krakowska 210A (19km od centrum Warszawy)

    tel. 664 447 144

  • #2
    [O1] problem z silnikiem

    Link problem ale nikt nie wie co to może być.Wiec tak.Mam skode I z 98 roku. 1.8+gaz.Rano gdy zaczęło się teraz robić trochę chłodno to nie zawsze ale raz na jakiś czas gdy już ruszę samochód stranie "pierdzi" przerywa powyżej 2 tys.obr. po krótkim czasie przestaje.I zawsze gdy odpalę pierwszy raz to zgaśnie od razu a za drugim razem odpala bez problemu.Jeszcze jeden problem.Gdy pojeżdżę nim trochę po mieście i trochę go nagrzeje to gubi moc,powyżej 2,5 tys.obr nie chce iść po prostu traci moc. Proszę o pomoc i wielkie dzięki z góry.

    Komentarz


    • #3
      Podłączyc kompa, sprawdzić czy jakieś błędy są ?

      Na benzie ok ?

      Octavia 1.9 TDI ASV 2004---> FOTKI

      Była Fabia 1 1.4 MPI CLASSIC
      Jest O1 1.9 TDI ASV DRIVE
      Jest RAPID 1.2 TSI CJZD 110 KM RM 2016

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X