Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Płukanie silnika

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Płukanie silnika

    Zamieszczone przez irekk
    Badziewny fotomontaż na bazie O3.

    Wychodzi że jednak nie: Škoda Auto | STERN.de

    Rozumiem upodabnianie do siebie aut, ale tutaj praktycznie nie ma różnicy między O3 a S3 :| W ogóle to do mnie nie przemawia.
    Dla mnie to sensowne jest. Bardzo podobne toto do O3 czyli w stylu nowych skód. Optycznie jakby większy , bardziej pękaty, ten tył inny. IMO ładniejszy od O3.
    Mi się podoba ta bryła i jest jak najbardziej wg mnie prawdopodobna dla S3.
    Się obaczy.

  • #2
    Płukanie silnika

    Witam czy w naszych TDI w czasie terminowej wymiany oleju w silniku powinno się robić płukanie silnika?????

    Komentarz


    • #3
      Generalnie silnik powinien pracować na dobrym.syntetycznym oleju,więc nie ma obawy,że odłożą się w komorze korbowej wielkie pokłady szlamów itp.
      Ja np.co drugą wymianę oleju stosuję specyfik do płukania silnika produkcji Motula.Ot tak,dla dobrego samopoczucia.
      Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

      Komentarz


      • #4
        JanuszSz, co to za specyfik i jak się go stosuje :?: :roll:
        Nie miałem do czynienia wcześniej z płukankami... może przeczyściłbym swój motor :twisted:
        LepSze jUtRo bYłO wCzOraJ...

        Komentarz


        • #5
          Motor Cleaner.Wlewa się do miski olejowej,uruchamia silnik na kilka minut potem całą zawartość miski spuszcza się,zmienia filtr i napełnia układ świeżym olejem.
          Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

          Komentarz


          • #6
            nie polecam żadnych płukanek, można sobie ładnego kuku narobić :lol:
            i wypłukać kasę z portfela :diabelski_usmiech

            jeśli już, to można wlać świeży olej, niech pochodzi kilkanaście minut i wymienić
            jak ktoś sam wymienia olej i mu zostaje a nie dolewa to takie resztki spokojnie można wymieszać i wlać na płukanie

            Komentarz


            • #7
              rozmawiałem kiedyś na ten temat z DGW i też nie polecał żadnych płukanek

              jeśli już, to tak jak abstinent pisze, normalny olej, zagrzać silnik i wylać
              ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
              ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
              poprzednie modele:
              ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
              ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
              O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X