Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stałe wibracje podczas jazdy .

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Stałe wibracje podczas jazdy .

    Maly745,
    ale ja właśnie potrzebuje z internetem,aby połączyć się zdalnie....

  • #2
    Stałe wibracje podczas jazdy .

    Witam posiadam skode po strzale w bok lewy podłużnicy wstawiany został od kielicha i lekko przesuniety został silnik brakowalo 0.5 cm na lapie prawej i zrobiłem fasolke . luźno się wkręca pół ośki wymieniane poduszki silnika dobre a wibruje coś przy jeździe a w prawo skrecając się nasila a skręcająć w lewo ucicha jak niby nic. jadąc np 90km/h puszczam gaz i jade na biegu to lekko się pogłaśnia jak by więcej stawiało oporu. i pogłaśnia się jak przy wyższej prędkości silnik chodzi góra dół na prostej drodze z lekkimi falami.

    Komentarz


    • #3
      Prawdopodobnie przesunięcia układu napędowego lub zawieszenia sa tutaj przyczyną ( napręża przegub, półoś). Geometria o.k.?
      www.k-mot.pl
      Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
      Autoholowanie.
      Robert Kulma

      Komentarz


      • #4
        Wczoraj byłem na geometrii i prawe koło centymetr jest zbyt przesunięte do przodu a tak wszystko jest dobrze. wyczułem że jak jestem na hopce to przy większej prędkości jak silnik opada w dół jest większy hałas wibracji a jak przyspieszam to znika a jak hamuje na biegu czyli silnikiem to się nasila

        Komentarz


        • #5
          No to albo pogiety jest wahacz, albo nie istnieja gumy w obu tulejach.

          Forum - Octavia Club Polska

          Tak wiec jak chcesz zaosczedzic, a zrobic dobrze, to poczytaj ten temat
          Spritmonitor.de

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X