Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Płyn hamulcowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Płyn hamulcowy

    Czy fuchs zmienil moze cos w bazie Titan Supersyn 0W30 Longlife??
    Wychodzi na to ze to jeden z najlepszych min na krotkie odcinki. Lepkosc przy 40C:67 przy 100C: 12, lepkosc niskotemp -35C:5100, temp plyniecia -60C.

  • #2
    Płyn hamulcowy

    Witam, mam problem ubywającego płynu hamulcowego. Zaciski suchutkie, z prawej strony przedniego zderzaka kapie płyn. Kiedyś myślałem że to z intercoolera turbina przepuszcza troche oleju, ale po wymianie przejechałem ok 5 tyś i na bagnecie stały poziom. Ubywa za to płynu hamulcowego więc myślę że to on mi tam kapie. Co mogę sprawdzić w pierwszej kolejności, sam w domu, bez konieczności wizyty u mechanika?

    Komentarz


    • #3
      Sprawdź wszystkie przewody i połączenia układu hamulcowego pod maską, pompę abs, pompę hamulcową, może uszczelka pod zbiorniczkiem. Skoro zauważyłeś wyciek z przodu to poszukaj w tej okolicy. Sprawdź na wszelki wypadek płyn w układzie kierowniczym.pozdrawiam

      Komentarz


      • #4
        ubywanie płynu hamulcowego to zależy ile ale jak się zużywają klocki to tak to wygląda jakby ubywało tylko nie jest to tyle aby go zabrakło po prostu im cieńszy klocek to płyn spada niżej

        Lepiej wjechać na kanał i niech ktoś ciśnie na pedał hamulca i patrzeć a tam gdzie jest mokro wytrzeć na sucho no i przegląd całego układu hamulcowego jeśli bębny w tyle to rozebrać i sprawdzić czy może cylinderek nie puszcza

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X