Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stopiona osłona siłownika klapy tylnej

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Stopiona osłona siłownika klapy tylnej

    greg29, tak pisza w specyfikacji, jak kolega wyciagal moja to tez mi sie smiac chcialo z tych opisow.
    Pozdrawiam
    kazik19021

  • #2
    Stopiona osłona siłownika klapy tylnej

    Witam. Mam mały problem. Nie wiem czy zdarzyło się to podczas mojego użytkowania samochodu (prawie rok) czy już taki kupiłem. Mianowicie chodzi o gumową osłonkę siłownika tylnej klapy, jakieś 2 cm od końca jest nadtopione i pytanie czym to może być spowodowane ??

    Komentarz


    • #3
      Gumowa osłona siłownika ? :| zrób zdjęcie
      VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
      Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

      Komentarz


      • #4
        luki1304, Nie kojerze co by tam była guma :idea:
        http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
        Pozdrawiam ANIOL

        Komentarz


        • #5
          Może źle to okresliłem... dodaję zdjęcie tej osłonki.
          Załączone pliki

          Komentarz


          • #6
            luki1304, lol pierwszy raz widzę :roll: siłownik do wymiany...
            VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
            Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

            Komentarz


            • #7
              Że jest do wymiany to wiem, ale co mogło być przyczyną takiego uszkodzenia ?
              Sprawdzałem czy może gdzieś od podgrzewania tylnej szyby nie wystaje kabelek ale wydaje się być wszystko w porządku.

              Komentarz


              • #8
                Może siłownik jest przełożony z jakiegoś spalonego auta.

                Komentarz


                • #9
                  to nie zaden stopiony silownik,poprostu wylazl olej,wez szmate i to wytrzyj a sam zobaczysz,tez tak mialem

                  Komentarz


                  • #10
                    luki1304, Wytrzyj to do sucha i delikatnie posmaruj tłoczysko
                    http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
                    Pozdrawiam ANIOL

                    Komentarz


                    • #11
                      A ja podejrzewam że przeciekało i ktoś próbował to "uszczelnić" np. zapalniczką. Widać przecież wyrażne nadtopienie od płomienia. Pomysłowość ludzka niema granic.

                      A tak poza tematem, nigdy nie należy czyścić tłoczyska, np. szmatką, w ramach "dbania o czystość". Niszczy się wtedy film olejowy na tłoczysku i taki teleskop w bardzo krótkim czasie do wymiany. Tłoczysko w czasie jazdy się nie brudzi, bo teleskop zawsze jest w pozycji zamkniętej.
                      Popełniłem ten błąd gdy samochód był nowy, i oba teleskopy były do wymiany po około 2 latach.
                      Wymienione teleskopy (nie czyszczone) jeżdżą już 12 rok i mają się bardzo dobrze.

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X