Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Nierówna praca silnika 1,9 TDI.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Nierówna praca silnika 1,9 TDI.

    no to zajefajnie bo greszczyn miał nas pokierować do tej karczmy
    http://zzakierownicy.autokult.pl/

  • #2
    [O1] Nierówna praca silnika 1,9 TDI.

    Witam wszystkich moja octavka 1,9 TDI silnik AGR bardzo często na wolnych obrotach nierówno pracuje.Usterka ta jest na silniku ciepłym jak i zimnym .Może ktoś z was miał taki dylemat i wie jak rozwiązać ten problem.

    POZDROWIENIA

    Komentarz


    • #3
      Prawdopodobnie padl czujnik temperatury cieczy. Ja mam to samo i tak juz chyba ponad dwa lata mnie to wkurza ale niemam czasu zajrzec i go wymienic :x Byc moze trzeba go tylko dokrecic albo cos. Podjedz na komputer i sprawdz czy sa bledy. U mnie jakis wyskakuje i znajomy mechanik twierdzi ze to ten czujnik. Chyba ze to cos innego. U mnie faluja obroty.
      Pozdrawiam

      Komentarz


      • #4
        Nie masz daleko podjedz do Roberta TUNE-UP. Mam podobnie odpowiedzialne jest jakies ustrojstwo zapomnialem nazwy ale wiem, ze regeneracja to koszt ok. 350 zl
        Jeśli nie chcecie zrezygnować z radości picia kawy, ale chcecie dbać o zdrowie, rozwiązanie znajdziecie tutaj. www.zbyszek.ganodermakawa.pl

        Komentarz


        • #5
          Byłem na komputerze i niby wszystko ok.żadnych błędów nie pokazywał.U mnie tez właśnie falują jak znajdę rozwiązanie napiszę .

          POZDRAWIAM :wink: :wink:

          Komentarz


          • #6
            moze zabrudzona przepustnica :?: To też trzeba wziąść pod uwage
            [center:a5df0a9dad]

            [/center:a5df0a9dad]

            Komentarz


            • #7
              A gdzie jest ta przepustnica. :?: :?:

              Komentarz


              • #8
                jak pada czujnik temperetury to często swieci check engine, wymiana w ASO około 180zł, a przepustnica chyba gdzieś z tyłu silnika jest albo z boku :P
                [center:a5df0a9dad]

                [/center:a5df0a9dad]

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X