Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dziwny problem z CHECK

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • dziwny problem z CHECK

    Dziękuję za informację A pamiętasz może, ile Cię wszystko razem wyniosło?
    hivision5

  • #2
    dziwny problem z CHECK

    jak w temacie ,nie zaświeca się w ogóle ta kontrolka powinna przy przekręceniu kluczyka zaświecić i po chwili zgasnąć ,a u mnie nic ,rozebrałem licznik i nie było żarówki założyłem ale dalej nic ,wiec w czasie pracy silnika zdjąłem przewód od przepływomierza ,ale nic nie zaświeciło ,byłem wcześniej kilka dni temu na vagu w skodzie ale nie było żadnych błędów .Co to czy to jakaś elektronika siadła, może bezpiecznik ale który?
    260 kkm ,nalatane

    Komentarz


    • #3

      Forum - Octavia Club Polska
      BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

      SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

      Komentarz


      • #4
        no tak czytałem to wcześniej ale tam nic konkretnego nie ma sprawa jest w dalszym ciągu nie wyjasniona.u mnie tez nie świeci ,więc co tak ma być czy coś jest nie tak ? ja mam silnik AGR więc może jak by sie większość wypowiedziała czy u nich świeci czy nie?
        260 kkm ,nalatane

        Komentarz


        • #5
          meo14, Sądzisz, że zakładanie kolejnych wątków na ten sam temat da odpowiedź?
          BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

          SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

          Komentarz


          • #6
            Auta od roku 2003/4 maja miec taka kontrolke. Auta wyprodukowane wczesniej szczegolnie w wersji TDI nie maja takiej lampki.


            Druga sprawa, ze zalozenie takie tematu bez podania danych dotyczacych auta, jak rok produkcji, jaki silnik (najlepiej jego kod literowy) oraz np wersja wyposazenia, nie powoduje przyspieszenia odpowiedzi na takie pytanie - to taka uwaga na przyszlosc. A tym czasem rozumie ze temat sie wyczerpal??
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #7
              temat raczej nie wyczerpany bo nie ma konkretnej wypowiedzi ,no może maincroft coś oświecił, dodam że mój silnik to AGR274623 rok 1999 wersja okty to GLX raczej uboga.
              260 kkm ,nalatane

              Komentarz


              • #8
                Czyli uznajemy ze ikonki 'check engine' nie ma, bo jest zarezerwowana dla benzyn, a diesel ma ikonke, na ktora mowi sie 'helikopterek' i np ja mam rok 2002 i takiej ikonki nie mam aktywnej.
                Spritmonitor.de

                Komentarz


                • #9
                  c.b.d.u. :szeroki_usmiech
                  BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                  SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                  Komentarz


                  • #10
                    shado , sorki ale wydaje mi sie ,że twoje odpowiedzi nic ciekawego w moim temacie nie wnoszą,ludzie pytają jak czegoś nie wiedza na forum ,lub jak mają jakiś problem który ich trapi wiec oczekują jakiejś pomocy od kolegów którzy maja ochotę im pomóc i nie robią z tego powodu problemu ,a twoje wypowiedzi to najwyraźniej nabijanie postów.
                    260 kkm ,nalatane

                    Komentarz


                    • #11
                      meo14, cbdu oznacza co było do udowodnienia.
                      Jakbyś przeczytał dokładnie wątek Forum - Octavia Club Polska to byś zauważył, że w tym wątku Maicroft napisał Ci dokładnie to samo co było napisane już tam. Wiec wg Ciebie który z nas chce nabijać posty? Jak przejrzysz moje posty to ja bardzo chętnie pomagam jeśli ktoś potrzebuje pomocy, a nie ma tego na forum (nawet udzieliłem kilka konkretnych odpowiedzi w tamtym wątku). Ale irytuje mnie dziesiątkowanie wątków na ten sam temat. Ludzie, którzy później szukają jakiejś informacji znajdują kilkanaście wątków na ten sam temat i muszą tracić dużo czasu na przekopanie się przez wszystkie. Często tracą cierpliwość i w końcu zakładają kolejny taki sam wątek. Taka samonapędzająca się machina. Wyobraź sobie co by było, gdyby każdy użytkownik, któremu nie świeci się ta kontrolka założył wątek na ten temat - można by zmienić nazwę tego forum na "Forum Check Engine".
                      Mam nadzieję, że teraz mnie rozumiesz i nie masz do mnie urazy.
                      BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                      SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                      Komentarz


                      • #12
                        shado ,po to jest forum aby sobie pomagać na wzajem i pisać ,piwko oczywiście ci sie należy za zainteresowanie moim tematem więc może kiedyś na jakimś spocie się spotkamy przy
                        260 kkm ,nalatane

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X