Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem SSKODA OCTAVIA 1.6 AEE (rok 2001)

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem SSKODA OCTAVIA 1.6 AEE (rok 2001)

    jezeli miedzy nimi wybrać to Olimpus.

  • #2
    Problem SSKODA OCTAVIA 1.6 AEE (rok 2001)

    Witam

    Mam od jakiegos czasu dosyc dokuczliwy problem i nie wiem vo dokladnie sie dzieje o to pokrotce opis problemu:

    Z chwila uruchomienia auta i jazdy w krotkim okresie czasu gasnie na biegu jalowym. Ostatnio zauwarzylem,ze jadac autem gdy jest wlaczona dmuchawa na 1 nawet zakresie silnik zaczal dusic sie,szarpac. Stojac na postoju silnik pracujac na wolnych obrotach z chwila wlaczenia dmuchawy zaczynal gasnac.
    Mechanik podejrzewal uszkodzenie przepustnicy ja jeszcze mysle ,ze to moze byc silnik krokowy,a moze nawet zwarcie na kablach lub przewodu od dmuchawy.

    PROSZE O ODPOWIEDZ I ROZNEGO RODZAJU SEGUSTIE I POMOC. Z gory bardzo dziekuje

    Komentarz


    • #3
      a co mowi Ci VAG??
      pozdrawiam
      Adam W.

      Komentarz


      • #4
        To ten programik do resetowania sterownikow kompa. myslisz,ze to poradzi temu

        Komentarz


        • #5
          do diagnostyki...
          President Johnny II + President Florida/ ML-145
          O1 - 122KM@141KM 261Nm@303Nm By Rogalotti
          OII - 140KM@178KM 320Nm@374Nm By CompSport

          Komentarz


          • #6
            Brumm, z calym szacunkiem ale jesli nie wiesz co to jest VAG to lepiej oddaj auto do dobrego elektryka... pozadna diagnoza moze zaoszczedzic Ci kosztow.
            pozdrawiam
            Adam W.

            Komentarz


            • #7
              to dopiero moja przygoda z autami dwa lata dopiero prawko mam,wiec za bardzo nie wiem o co biega,ale pol roku temu bylem w mechanika i cos z przepustnica bylo koles podlaczyl komputer powiedzial ze to potrwa zresetuje komputer i wgra sterowniki jeszcze raz pomoglo i teraz znowu cos sie dzieje. wiec nie wiem juz o co do licha chodzi

              Komentarz


              • #8
                pewnie wyczyscil ja i zrobil adaptacje - niestety w AEE podobno nie ma mozliwosci podniesienia obrotow biegu jalowego a to by pomoglo

                najlepiej wyczyscic ja jeszcze raz , zrobic adaptacje - jesli nie pomoze
                Zamieszczone przez Brumm
                Ostatnio zauwarzylem,ze jadac autem
                przy normalnej jezdzie droga sie krztusi??

                Komentarz


                • #9
                  Brumm, komuter samochodu to nie PC, tam sie nie dogrywa zadnych sterownikow... masz firmware ktorego niektore parametry mozesz odczytywac i modyfikowac softem typu VAG, ale jelsi "wgranie" to juz w 99%przypadkow calego firmware'u od nowa i to juz nie jest tak trywialne - twoj mechanik najprawdopodobniej zrobil to co mowi marekzu, czyli adaptacje przepustnicy, w "terazniejszym przypadku" watpie aby byla to rpzepustnica - bardziej wyglada mi to na zwarcie w elektryce i dlatego w poprzednim poscie powiedzialem zebys jechal do dobrego elektryka - oczywiscie nie jestem omnibusem i moge sie myslic.
                  pozdrawiam
                  Adam W.

                  Komentarz


                  • #10
                    Dzieki za pomoc

                    Komentarz


                    • #11
                      Może ktoś ma jakiś link gdzie można ściągnąć polską wersję vag-com do nr 409-1( lub spolszczenie do 404-1 albo 311-2) bo tylko do tej wersji mój interfejs obsługuje vagi :shock:
                      Nie wstydź się kliknij POMÓGł

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X