Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lakiernik Kujawsko-Pomorskie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Lakiernik Kujawsko-Pomorskie

    Witam,

    Szukam dobrego lakiernika najlepiej z Bydgoszczy ale może być całe Kuj-Pom. Zależy mi, żeby był solidny... czyli nie taki co zrobi na pół roku pod sprzedaż w garażu sprayem z marketu. Oczywiście w uczciwej cenie Mam do malowania zderzak i maskę. Możecie coś doradzić?

  • #2
    A może być nakło i okolice? Mam tam znajomego

    Komentarz


    • #3
      Polecam lakiernika w Osielsku ulica Krucza 18,zna się na rzeczy,przerabialem już to,w Nakle i okolicach lepiej zapomnij.Jestem wlasnie z Nakla.
      mirus67

      Komentarz


      • #4
        Chłopaki na kruczej znają się na rzeczy. Co prawda aktualnie jadą na dobrej marce i renomie i łapią się coraz to innych usług, jednak poziom i tak jest wysoki, podobnie jak cena. Dobre opinie słyszałem o zakładzie na toruńskiej w Bydgoszczy. Ich specjalizacją jest renowacja starych samochodów. Ja osobiście wykonywałem sporą naprawę lakierniczą w LakMarze u Marcina Magaja na Łokietka w Bydgoszczy.
        Malowany dach, 2 drzwi, progi, słupki, prawe tylne nadkole, przedni prawy błotnik, zderzaki przód i tył, wycinana szyba. We wszystkich miejscach zrobiona konserwacja, zabezpieczenie newralgicznych miejsc. Cena przyzwoita (pomiędzy 2000 a 2200) , terminowość niestety kiepska, jednak w gratisie miałem konserwację podwozia i blach od wewnątrz oraz przez cały okres Laguna na zastępstwo. Po zimie w jednym dwóch miejscach (ranty) puścił lakier i dojrzałem w międzyczasie kilka baboków. Mimo braku faktury (paragonów nie daje, ale może wystawić fakturę) i czekania na termin oddałem samochód na poprawki. Wrócił wypucowany i ogarnięty w miarę jak trzeba. Polecić też go w sumie mogę, jednak musiałbyś podejść do tematu jak radził mi znajomy mechanik: "musisz umieć lakiernika skontrolować, sprawdzić, a jednocześnie zaufać". Ja również go często odwiedzałem, oglądałem, robiłem zdjęcia, pytałem, a na koniec wziąłem jeszcze wszystkie resztki lakieru na zaprawki. Ale w taki sposób aby nie był "osaczony", tylko aby czuł, że ma kumatego, wymagającego klienta. Największym babolem był brak elektryki w prawych drzwiach z przodu. Okazało się, że przy montażu nie podłączyli masy

        Komentarz


        • #5
          W Stopce pomiędzy Bydgoszcz - Koronowo, Waldek Królikowski. Przed stacją Orlen po prawej stronie jak się jedzie z Bydgoszczy

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X