Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

czy każdy RS w O1 ma xenony ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • czy każdy RS w O1 ma xenony ?

    Taki off top bo mnie to ciekawi. Ostatnio widziałem O1 RS ze zwykłymi lampami z przodu.... czy czasem nie powinny być xenonowe? Czy nie każdy RS maił xenony?

    Pozdr

  • #2
    Z tego co pamiętam (jeszcze ze starego forum) nie każda OI RS miała kseny. Choć w większości przypadków tak było, to były rynki gdzie można było mieć zwykłe lampy (Skandynawskie? Polska?). Proszę poprawić jak się mylę co do tego, ale raczej tak było na moje oko.
    Przy okazji przenoszę do działu o OI.

    Komentarz


    • #3
      ostatnio z Reichu widziałem przyprowadzoną O1 RS ze zwykłymi lampami.... a większość jakich widzę mają xeonon fabryczny...

      Komentarz


      • #4
        moja miała oryginalnie zwykłe lampy i manualną klime , salon Polska ..... dobrze że w zamian wlasciciel zafunowal jej pare kucy i troche momentu jezdzi sie z bananem na twarzy a xenonki to juz oryginalne zafundowałem jej sam
        jest O1 RS 1.8T XENON
        była O1 1.9 TDI AGR

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez andru123 Zobacz wpis
          moja miała oryginalnie zwykłe lampy i manualną klime , salon Polska ..... dobrze że w zamian wlasciciel zafunowal jej pare kucy i troche momentu jezdzi sie z bananem na twarzy a xenonki to juz oryginalne zafundowałem jej sam
          andru123 i jeździj i pielęgnuj banana ile się da,
          a jak już wpadnie Ci pomysł sprzedaży do głowy to chcę być pierwszy, który o tym usłyszy! chętnie stanę się ponownie jej właścicielem!

          Komentarz


          • #6
            mam okazje zakupic biala octavie III VRS ......niestety w dieslu , łądna , jeden wlasciciel, kolega , zreszta też Rafał .....ale nawet moja 6 letnia córka mówi , Tatusiu nie sprzedawaj naszej czerwonej skodzinki , ta biała ZA WOLNA !!!!
            wiec czerwony diabeł zostaje ze mną
            poza tym ostatnio jeszcze ściemniłem jej wszystkie (prawie wszystkie) szyby więc teraz to wygląda juz jak na folderach no i jest żywą reklamą mojej działalności
            ludzie mnei zaczepiają na ulicy i pytają : Panie co robić żeby moje auto się tak świeciło jak Pana ?
            jest O1 RS 1.8T XENON
            była O1 1.9 TDI AGR

            Komentarz


            • #7
              21a4fc185c343224.jpgef1831485f06fd4f.jpg
              Ostatnio edytowany przez andru123; 14643.
              jest O1 RS 1.8T XENON
              była O1 1.9 TDI AGR

              Komentarz


              • #8
                no wiesz, wszystko cacy, ładne auto. Ale porównanie OIII do OI to jak porównanie cinquecento do fiata 500 (aktualnego), to troche lata świetlne w technologii. Silniki benz. vs. diesel - nie da się porównać prosto tego. Diesel ma swoje zalety, szczególnie w trasie, długa skrzynia, spory moment. A OIII takiego diesla też możesz programem zrobić na ponad 200 kucy za tysiaka z kawałkiem, więc nie wiem w czym problem, jak ciut mało te 184.

                Choć mi osobiście OI RS też bardzo leży III też - dla mnie kluczową sprawą byłyby finanse tylko
                Ostatnio edytowany przez sew1981; 6296.

                Komentarz


                • #9
                  Mnie ciekawi na tym zdjeciu jeden mod :> jakoś nie kojarzę by fabrycznie spryski xenów były wysuwane w O1, wręcz przypomina mi to spryski z O2 :P
                  http://forum.octaviaclub.pl/node/2558934
                  https://www.facebook.com/ZielonaOctaviaByAndy/

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez andru123 Zobacz wpis
                    moja miała oryginalnie zwykłe lampy i manualną klime , salon Polska ..... dobrze że w zamian wlasciciel zafunowal jej pare kucy i troche momentu jezdzi sie z bananem na twarzy a xenonki to juz oryginalne zafundowałem jej sam
                    andru123 jeśli chodzi o xenonki - to z automatyczną regulacją?

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Andy90 Zobacz wpis
                      Mnie ciekawi na tym zdjeciu jeden mod :> jakoś nie kojarzę by fabrycznie spryski xenów były wysuwane w O1, wręcz przypomina mi to spryski z O2 :P
                      powiem szczerze ze ten mod napsuł mi krwi , jak widze te "rogi" ktore sa fabrycznie to mnie skreca
                      te sa od golfa iv , rzeźba i kombinowanie bylo . ale udalo sie , super wyglada i super dziala

                      jesli chodzi o poziomowanie , mam jeden problem z przetwornica , niestety cena z kosmosu i dlatego nie dziala , a reszta czesci zamontowana w aucie , czekam na okazje , moze jakas przetwornica sie trafi chociaz VRS ma twarda zawieche i nie zauwazam nawet ze poziomowania nie ma
                      jest O1 RS 1.8T XENON
                      była O1 1.9 TDI AGR

                      Komentarz


                      • #12
                        nie no - wyglada naprawde super
                        jednym slowem dokladales xeny ?
                        http://forum.octaviaclub.pl/node/2558934
                        https://www.facebook.com/ZielonaOctaviaByAndy/

                        Komentarz


                        • #13
                          andy dokładał, pisał o tym wyżej
                          andru fajny ten mod rzeczywiście, wygląda lepiej niż ori

                          sam się zastanawiam czemu taką trzodę wizualną z tymi spryskami zrobili w OI, miałem paszczura b5 (99) i miał wyjeżdzane też oryginalnie przy ori ksenach. Zresztą sam piszesz o GIV a to te same lata. A liftowych OI takie coś....(powyżej 01). Chyba oszczędność....powinni zainstalować to tak jak było właśnie w GIV (ten sam system, czyli jak u Ciebie)
                          Ostatnio edytowany przez sew1981; 6296.

                          Komentarz


                          • #14
                            andru123 jakieś info co i jak? Pięknie to wygląda, aż mi się zachciało tego w mojej . Może być pw.
                            Srebrna Szczała 1.6 Octavia I FL Classic - sprzedana po 15 latach
                            Jeszcze srebrniejsza Szczała 1.8T Octavia I FL Elegance

                            Zapraszam do obejrzenia mojego auta i luźnych pogaduch
                            Škoda Octavia I FL Elegance+ 1.8T 4x4

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez Andy90 Zobacz wpis
                              nie no - wyglada naprawde super
                              jednym slowem dokladales xeny ?
                              tak , jak pisalem wczesniej, moja skoda salonowa z polski , niestety manualna klima i zwykle lampy
                              xenony dolożone, spryski z golfa IV , manuala nie mam , poprostu trzeba zamontowac spryski do wzmocnienia pod lampami , pod zderzakiem , tak jak pisalem , nerwow to kosztowalo , ale efekt jest
                              ktos juz na forum to wczesniej zrobil , tylko byla inna szta graficzna i latwiej to bylo znalezc, troche sie tym posilkowalem
                              jedyny plus to taki, ze zdjecie i zalozenie kilkanascie razy zderzaka zeby wszystko poustawiac , bylo proste
                              jest O1 RS 1.8T XENON
                              była O1 1.9 TDI AGR

                              Komentarz


                              • #16
                                andru123 stan jak sprzed tych... hmn, 5-6 lat!? dodatkowo bogatsza wersja. Szacuneczek, gratulacje i podziękowania za dobrą opiekę.
                                naprawdę za nią tęsknią. Coby nie mówić, kolejne generacje przynoszą kolejne nowinki techniczne, udogodnienia, wygodę, etc. jeżdziłem O1 (ze zdjęć), O2, O3. Najlepiej wspominam właśnie O1 RS... Pewnie jest w tym sporo sentymentu, ale prawda jest taka że może patrząć z zewnątrz auto się starzało i teraz widać różnicę względem aktualnych aut. Ale wsiadasz do środka, odpalasz silnik, ruszasz i zapominasz o wszystkim co było przed chwilą. Im bliżej celu tym bardziej zmartwiony - że już trzeba wysiadać... Super stan, super auto!
                                Ostatnio edytowany przez Rafall; 4769.

                                Komentarz


                                • #17
                                  Znalazłem jedno ze swoich starych zdjęć... Lakier jakby trochę bardziej się świecił, ale plastiki nie były tak doszczyszczone jak u andru123

                                  20121007_skoda_2.jpg

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    no lakier się świeci , tylko fotka zrobiona kalkulatorem,
                                    dodatkowo auto przeszło pełną korekte lakieru , a powłoka lakiernicza i wszytskie elementy plastikowe i felgi zostały pokryte odpowiednimi powłokami ceramicznymi nie pytajcie ile kosztowały same preparaty więc lakier nie ma nawet najmniejszej mikroryski
                                    tak , jak pisalem od kilku lat zajmuje się tym zawodowo i skoda jest też moją jeżdżącą reklamą
                                    a w tym roku jeszcze wjadą oryginalne alu z VRS ale 17ki
                                    jest O1 RS 1.8T XENON
                                    była O1 1.9 TDI AGR

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      andru123 ok, nie mam wątpliwości. Zawsze byłeś skromny, ale mógłbyś jednak pokazać jakąś lepszą fotkę...
                                      Chętnie pocieszę się do monitora...

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        andru123 jesteś z gkw? Daj znać gdzie można O1 obejrzeć

                                        Komentarz

                                        POWRÓT NA GÓRĘ
                                        Pracuję...
                                        X