Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Scoda Octavia 1 1.9 Tdi 90km. Termostat

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Scoda Octavia 1 1.9 Tdi 90km. Termostat

Witajcie. Jestem tutaj nowy.. a wiec na poczatek chce sie przywitac... Od wczoraj jestem posiadaczem octavi jak w tytule. Przebieg 160 tys. Wlasciciel poprzedni powiedzial, ze jakis czas temu wymienial termostat i tu moje zaskoczenie mianowicie po przejachaniu ok 20 km temperatuta silnika ledwo sie podniosła co dziwnie, bo po 6 km juz,lecialo cieple powietrze z,nawiewu. Moje pytanie brzmi odrazu kupic nowy termost czy szukac gdzie indziej?

Ciekawe czy poprzednik wymienił termostat na oryginał..?
    Aby uniknąć problemów najlepiej aby wymieniać termostat i czujnik temperatury na oryginalne z ASO
    Proponuję poczytaj poniższy temat...
    [O1] wskaźnik temperatury płynu - Octavia Club Polska
    Ostatnio edytowany przez BASTIAN001; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Tego niestety nie wiem opisalem to na linku ktory mi podales i za ktory dziekuje. Zobaczymy co odpisza, tylko dziwne bo widzac po spalaniu nie jest ono duzo wyzsze... kazdy pisze o czujniku temperaturt tylko ze,mi nic nie opada tylko ppwoli rosnie i w czasie jazdy dochodzi maks do 70 stopni dopiero na postoju rosnie do 90

Komentarz

Zamieszczone przez Mariusz1990r Zobacz posta
        w czasie jazdy dochodzi maks do 70 stopni dopiero na postoju rosnie do 90
        ...a tego wcześniej nie napisałeś...

Kup i zamontuj oryginalny termostat.

Przy okazji warto podłączyć auto pod kompa i sprawdzić czy nie ma błędów...

Komentarz

Odnośnie termostatów mogę polecić Białostocką firmę Mera. Produkują zajebiste termostaty. Kupiłem od nich kilkadziesiąt sztuk i wszystkie temperaturę trzymały idealnie. W przypadku AGR termostat od nich ma oznaczenie Tv-152

Komentarz

Nie pisałem, bo dzisiaj to zauwazylem zajechalem do kolegi ok 17 km temperatura wynosila ok 70 stopni chwile poczekalem na,niego i bylo juz 90. Natomiast wracajc do domu bylo podobnie. Autko zatrzymalem pod domem jakies 5 minut i wskazowka byla juz na srodku...

Komentarz

Pracuję...
            X