Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie sprezyny (1u)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jakie sprezyny (1u)

    Witam. Zastanawiam sie nad wymiana amortyzatorow i sprezyn w o1. Co do amorow z przodu monroe a tyl bilsteiny. Co do sprezyn pewny nie jestem. Jakie sprezyny polecacie? Sachs, bilstein, kayaba?

  • #2
    Kayaby nie polecam ani amorków ani sprężyn w xsarze pocasso amorki kayaby jeden siadł po 5km a ze sprężynami to już w ogóle jaja po założeniu tych sprężyn podczas skrętu kierą sprężyny ocierały o nadkola u kilku użytkowników w tym ja. Zareklamowane do producenta kasa zwrócona więc coś w tym musi być...niestety kayaba się popsuła

    Komentarz


    • #3
      Wlasnie z tymi sprezynami dylemat. Kyb niby jedna z czolowych firm i myslalem na nimi ale po przeczytaniu twojej opini juz mieszane mysli. Sa jeszcze bilateiny, sachsy i lesjofors.

      Komentarz


      • #4
        Ja polecam sachsa tak samo amorki
        Problem po wymianie sprężyn help - page 1 - XP - Zawieszenie i koła. - Klub Cytrynki tutaj masz mojbtemat ktory zalozylem na klub cytrynki jak masz czas to poczytaj

        Komentarz


        • #5
          Ja do przodu założyłem sachs, a do tyłu lesjofors. Taki zestaw jeździ od roku - jak na razie w porządku. Wymiana wymuszona pęknięciem oryginalnej przedniej i tylnej, amortyzatory zostały oryginały. Świadomie zakupiłem do przodu z grubszym zwojem (12mm) a do tyłu wzmocnione (kombi). Po wymianie wreszcie stało się trochę twardziej na zakrętach.
          Pozdrawiam
          k-pax

          Komentarz


          • #6
            Siema

            Ostatnio byłem zmuszony wymienić zawiechę z przodu w mojej córci , i zrobiłem sobie taki zestaw :

            Amortyzatory : bilstein
            Sprężyny : kayaba
            Łożyska i poduchy : kayaba
            Odbije i osłony : kayaba

            Na dołach i nierównościach , czy podjazdach pod krawężnik itp. wszystko chodzi cicho i bez jakichś stuków puków .

            Komentarz


            • #7
              Michal jaki model tych sprezyn zalozyles?

              Komentarz


              • #8
                Siemka.

                Dokładnie to nie powiem , bo kupiłem to co mi sprzedawca polecił ale to będą raczej takie : Just a moment...

                kupiłem po prostu standardowe.

                teraz na tył też będę zakładał zestaw z bilsteina i kayaba.

                Komentarz


                • #9
                  Pozwole sobie odświeżyć temat - nie zakładając bezsensownie nowego

                  Czy ktoś używał spręzyn firmy Maxgear? na alledrogo widze ze maja dobra opinie a zalezy mi na podwyższeniu tyłu (trochę wożę rzeczy ciężkich i oczywiście przez las/Wisłę na ryby tez sie jezdzi )

                  chodzi mi o wersje Maxgear 60-0493 na tył - niby tylko do kombi.....a ja chciałbym wrzucic je do HB 2003...(tym bardziej ze juz siadła w dół a mam do wymiany poduchy amorów - wrzucam DACO - więc przy okazji wykorzystam to i wrzucilbym nowsze sprężyny)

                  jakie opinie/sugestie?

                  Pozdrawiam!



                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X