Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wskazania komputera.

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wskazania komputera.

Hej koledzy, mam takie pytanko, ile wam pokazuje komputer chwilowe zużycie benzynki na postoju przy temperaturze silnika 90? u mnie to jest 0,9 lub 1,0 L/h czy to normalne wskazania?

Normalnie 0.7 przy włączonej klimie 0.9-.1L
    Mój szatan

Paweł

Komentarz

Normalne.
      "Everybody Lies" - Dr House

>> http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=67769 <<

>> www.plecionka.blog.pl || Wędkarski Blog <<

Komentarz

Też AZJ najczęściej 1.0-1.1, włączone swiatłą.

Komentarz

Właśnie silnik AZJ interesuje mnie najbardziej, Mam problem z drganiami silnika na biegu jałowym i z tego co zauważyłem to ma to związek właśnie z spalaniem. Wymienione zostały już świece, przewody, cewka, wszystkie uszczelki na kolektorze, a drgania jak się pojawiały tak się pojawiają a najgorsze jest to, że nie zawsze one występują, I tak kombinuje dalej z tym, aż pewnie znajde ten powód, kiedyś.
          U mnie spalanie pokazuje zazwyczaj na poziomie 0.9-1.0, ale również pojawia się 0,8 do 1.1 i nie wiem czy to jest normalne?!

Komentarz

Może z innej strony powiem bo u mnie pojawiają sie drgania przy rozgrzanym ale dopiero wtedy jak zacznie kręcić wiatrak na chłodnicy

Komentarz

U mnie jest tak, że im większe obciążenie sinika to drgań nie ma. Pewnie dzieje się także dawka paliwa ustawia się na więcej. Chociaż mogę sie mylić

Komentarz

Czy da sie to jakoś ustabilizować ?? Czy jechać z tym do mechanika czy nie przejmować sie ttm ??
                Octavia II Tour

Komentarz

Zamieszczone przez Sszary Zobacz posta
                  Czy da sie to jakoś ustabilizować ?? Czy jechać z tym do mechanika czy nie przejmować sie ttm ??
                  Ale co dokładnie bo pytanie jest o spalanie chwilowe :P
                  Jeśli pytasz o wibracje o których pisał carlos617 to napewno jest tego jakiś powód - ja bym obstawiał sonde lambda, ewentualnie przepływomierz powietrza.
                  Ale tu więcej potrzeba info - czy na zimnym i ciepłym tak jest. Może być masa innych przyczyn - kompresje sprawdzali Ci carlos617 ??

Komentarz

deliatne szarpania i na cieplym i na zimnym stojac gdzies w korku czy na swiatlach.
                    nie przeszkadza mi to, ale wydaje mi sie ze ostatnim czasie jest to co raz czesciej i szarpniecia sa co oraz mocniejsze.
                    nikt nic nie sprawdzal.
                    Octavia II Tour

Komentarz

może poduszki silnika ? tak jak patrze u Ciebie w opisie O2 ? BSE ?

Komentarz

Pracuję...
                      X