Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Swiatla dzienne w kierunkowskazach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Swiatla dzienne w kierunkowskazach

    Witam serdecznie mam pewne watpliwosci wiec pytam, posiadam siwatla dzienne juz 9lat zamontowane w kratkach dolnych wymienilem kratki z pb na diesla i w takim ukladzie nie musialem nic Link od pewnego czasu zauwazylem ze zmienilo sie duzo w swiatlach dziennych i bardzo ladny efekt daja siwatla dzienne w kierunkowskazach na allegra sa takie za 150zl Zastanawiam sie czy kupici wymienic swoje zasluzone na emeryture w sumie 148tys km przelataly.Tylko ciekawe jak sie te w kierunkach maja do przegladu i dla niebieskich? Zastanawiam sie bo te moje maja na kloszach e oraz dlr wybite na kloszach natomiast te ledy w kierunkach sa wskadazane w miejsce kirunkow a nie ma nigdzie wybitego ze to swiatlo do jazdy dzien.Tym bardzie ze barwa biala jako swiatlo dzienne a zmienia sie jak wlaczy kierunek na pomaranczowe.nalazlem filmik zobaczcie co sadzicie montaz
    moja czarna perla
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=980275#980275

  • #2
    po pierwsze NIELEGALNE
    po drugie , kierunki jeszcze swieca , ale dzienne mimo tego że używane baaardzo sporadycznie juz niektóre smd zaczeły migać , ogólnie powiem tak : BADZIEW !!!!!!!
    dobrze że dostałem to na testy , bo jakbym miał załpacic to bym sie wqrwił
    i niestety trzeba sie nakombinowac zeby to weszlo w ori lampe , niestety ta ledowa zarowka jest o cm dłuższa od zwyklej i trzeb ajakies kombinacje robic
    u mnie zaczely migac po dwoch miesiacach , a swiecily moze z ..... 50 km , bo jezdze caly czas na xenonach , a z przyzwyczajenia wlaczalem xenony , nie kupuj tego !!!!!!!!!!


    I JA MAM DOKŁADNIE TEN SAM ZESTAW CO NA FILMIE PORAŻKA !!!!!!!!!!
    Ostatnio edytowany przez andru123; 14643.
    jest O1 RS 1.8T XENON
    była O1 1.9 TDI AGR

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X