Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tłumik końcowy O1 RS 1.8T

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tłumik końcowy O1 RS 1.8T

    Witam!

    Urwał mi się tłumik końcowy i muszę wymienić w swoim Szkodniku. W Intercars i wszędzie gdzie szukam są ale do wersji 150 konnej. Pytanie czy to nie będzie robiło żadnej różnicy? Jak ktoś ma jakieś linki to byłoby fajnie jakby nimi rzucił

    Nie mogę znaleźć a zrobić to muszę... są dedykowane pod RS od Kadex ale to znaczny koszt bo w granicach 1k. Tłumiki sportowe nie bardzo wchodzą w grę bo jeżdżę z dziećmi więc nie byłoby to na dłuższą metę dla nich komfortowe.

    Ewentualnie z jakich aut by pasowało aby nie trzeba było rzeźbić.

    5!
    Champ20ns!

  • #2
    tłumiki końcowe sa identyczne tylko bedziesz musiał przespawać koncówke wydechu bo w RS-ie jest inna. Sam taki zabieg robiłem i wszystko gra.

    Komentarz


    • #3
      A jakbyś szukał końcówki, to powinienem mieć
      Srebrna Szczała 1.6 Octavia I FL Classic - sprzedana po 15 latach
      Jeszcze srebrniejsza Szczała 1.8T Octavia I FL Elegance

      Zapraszam do obejrzenia mojego auta i luźnych pogaduch
      Škoda Octavia I FL Elegance+ 1.8T 4x4

      Komentarz


      • #4
        a przez ową są inne mocowania tego tłumika czy poprostu fakt otworu w zderzaku?
        myślę, że może zamontować od 150 ps, tylko będzie to marnie wyglądało, bo będzie pusta dziura w zderzaku, bo standardowy tłumik zagina się w dół i "zginie" . żadnych innych skutków ubocznych ni ma prawda?

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez sew1981 Zobacz wpis
          a przez ową są inne mocowania tego tłumika czy poprostu fakt otworu w zderzaku?
          myślę, że może zamontować od 150 ps, tylko będzie to marnie wyglądało, bo będzie pusta dziura w zderzaku, bo standardowy tłumik zagina się w dół i "zginie" . żadnych innych skutków ubocznych ni ma prawda?

          Nie nie mocowanie to samo ale właśnie drażni mnie to zakończenie... ale zakończenie od 150 myślę ewentualnie obciąć i dać końcówkę ale czy to nie będzie wtedy za krótki?
          Champ20ns!

          Komentarz


          • #6
            nie bedzie jak przespawasz koncówki ze starego tłumika. Sa z kwasiaka więc można śmiało odspawać i przespawac do nowego.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez icemerc Zobacz wpis
              nie bedzie jak przespawasz koncówki ze starego tłumika. Sa z kwasiaka więc można śmiało odspawać i przespawac do nowego.
              Właśnie rozchodzi się o to,że właśnie tą końcówkę jakiś pies mi zayebał i od tego posypał się dalej tłumik końcowy
              Champ20ns!

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X