Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zegary w o1,

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zegary w o1,

    Cześć, nie wiem, czy pisze w dobrym dziale. mam Skode Octsvie z 2002 roku, 1.6 75km, przestały dzialac mi liczniki, gosx który probowal je naprawic, powiedzial że nie da sie tego zrobic, szczerze mowiac, nie znam sie na tym, przeszukalem wiekszosc stron z ogloszeniami, w poszukiwaniu licznika, ale nigdzie, ale to nigdzie nie ma takiego licznika o takich numerach, 1U1919034S, pytanie brzmi, czy moge kupić liczniki o innycy numerach i czy spokojnie będzie to funkcjonowac?
    Skoda Octavia I 1.6 KAT FL 2002
    Skoda Superb II Combi 2.0 TDI 2010
    Peugeot 206 1.4 HDI / 2003

  • #2
    tu masz link podobniej usterki jaka miałem ja moze pomoze pomocy - Octavia Club Polska

    Komentarz


    • #3
      Luty byly juzjpoprawiane :/
      Skoda Octavia I 1.6 KAT FL 2002
      Skoda Superb II Combi 2.0 TDI 2010
      Peugeot 206 1.4 HDI / 2003

      Komentarz


      • #4
        to nie wiem ale jak kupis drugi zegar to chyba immobilizer będziesz musiał przelutowac jeśli masz w zegarach? Ale tego nie jestem pewny bo umnie jest w zegarach

        Komentarz


        • #5
          Napisz dokładnie co nie działa.Twój numer jest zamienny z 1U1919034T.Oczywiście pozostaje do zaprogramowania immo lub zamiana pamięci(93LC66).
          Skoda Superb II Ambition
          2.0 TDI CR 170 KM

          https://www.facebook.com/kjautoelektronika/

          Komentarz


          • #6
            Krotko mowiac zadne wskazówki nie dzialajad
            Skoda Octavia I 1.6 KAT FL 2002
            Skoda Superb II Combi 2.0 TDI 2010
            Peugeot 206 1.4 HDI / 2003

            Komentarz


            • #7
              No a takie pytanji wrzucenie licznika o calkiem inncyh numerach tylko tez z benzyny, przyprawilo by duzyd klopot? Wiem ze immo i kilometry sa na bank do przeniesienia
              Skoda Octavia I 1.6 KAT FL 2002
              Skoda Superb II Combi 2.0 TDI 2010
              Peugeot 206 1.4 HDI / 2003

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Xivierdal
                No a takie pytanji wrzucenie licznika o calkiem inncyh numerach tylko tez z benzyny, przyprawilo by duzyd klopot? Wiem ze immo i kilometry sa na bank do przeniesienia
                Można wstawić inne zegary i zaprogramować immo tylko ważny jest początek nr 1U0919 to liczniki bez CAN a 1U0920 to komunikacja po CAN. Dużo o tym jest na forum Passata.
                Ostatnio edytowany przez Artq; 44068.
                Jest też w domu SEAT BSE i VW AQY

                Komentarz


                • #9
                  Wszystko i tak sprowadza się do sprawdzenia dwóch kabli idących od sterownika ECU do Zegarów. Jeśli dwa kable magistrali can są poprowadzone to i liczniki z 920 powinny podejść.
                  Będę to u siebie za jakiś czas ogarniał bo w planach jest założenie Full FIS lub 1/2FIS a też mam zegary teraz z 919 czyli bez CAN.
                  http://forum.octaviaclub.pl/node/2558934
                  https://www.facebook.com/ZielonaOctaviaByAndy/

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X