Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

jak zdjąć przednie wygłuszenie podłogi?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • jak zdjąć przednie wygłuszenie podłogi?

    Witam po długiej przerwie. Po wygłuszeniu drzwi naszła mnie ochota na wygłuszenie reszty - podłogi i dachu.
    czasu przed urlopem mało, wiec pytanie do Was: jak zdjąć wygłuszenie (przednie) z podłogi?
    plastiki i tunele mam juz zdjete.
    Wykładzine przecialem pod mieszaczem powietrza, ale z wygłuszeniem tak łatwo nie pójdzie.
    co musze jeszcze zdemontować aby to paskudztwo wyjąć?

    pytane drugie: czy podsufitka jest klejona do dachu czy wystarczy posciagac drobiazgi dookoła i zejdzie?

    dzieki z góry za pomoc.
    kazdy nowy dzien rodzi nowe paranoje ...
    _________________________________________
    Do sprzedania:
    komplet ciemnych foteli z Octavii 1 (Tour),
    zaciski do hamulcow 280mm.

  • #2
    Zamieszczone przez rss Zobacz wpis
    czy podsufitka jest klejona do dachu
    Podsufitka nie jest klejona do dachu. Ściągasz daszki, rączki i plastiki słupków i wyjeżdżasz z podsufitką. ostrożnie bo łatwo złamać. Każdy ściągnięty plastik wyszoruj od przodu i tyłu bo będzie na pewno brudny i potem masz z tego brudne ręce i to od razu zostanie na podsufitce jak gdzieś dotkniesz.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      Hej.
      Dzieki za wskazówki. Podsufitka już założona z powrotem, dach oklejony "bitumem" i gąbką - nie jest może tak supercicho jak bym sobie życzył, ale różnica zauważalna.
      Aha: żeby nie rozbebeszać połowy samochodu zdecydowałem się przeciąć wykładzinę i "wygłuszkę" pod mieszaczem powietrza. Spore ułatwienie a po zmontowaniu wszystkiego do kupy
      nic nie widać. Pozdrawiam
      kazdy nowy dzien rodzi nowe paranoje ...
      _________________________________________
      Do sprzedania:
      komplet ciemnych foteli z Octavii 1 (Tour),
      zaciski do hamulcow 280mm.

      Komentarz


      • #4
        Mam pytanie. Tak obiektywnie. Jest odczuwalna różnica jeśli chodzi o hałas w sanochodzie?

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X