Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

błotniki przód

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• błotniki przód

Wlaśnie wrocilem z garazu. Podjąłem próbę montażu błotników z firmy Polcar....niestety lipa straszna nic nie pasuje. Moje blotniki zjedzone są na końcówkach w okolicy progu. Czy ktos wstawial reperaturki ktore sz dostepne chocby na alledrogo ewentualnie jakiej firmy błotniki są dobre pomijając bardzo drogie oryginały. Szukalem używanych w okolicy ale wszystkie są podrdzewiale.

Oryginał kosztuje 400 zł z kawałkiem i wytrzymuje 20 lat, zamiennik u znajomego zaczął rdzweweć po 3 latach pomimo prawidłowo przeprowadzonego lakierowania z zabezpieczeniem antykorozyjnym.
    Te reperaturki z allegro to gów.o, lepiej znaleźć blacharza, który sam dorobi doły zabezpieczy cyną i wówczas będzie spoko.

Komentarz

Zamiennik zawsze bedzie jakos odbiegal od orginalu. Ja bym szukal dalej uzywki, poczekaj moze ucelujesz

Komentarz

Zamieszczone przez Ptasznik Zobacz posta
        Ja bym szukal dalej uzywki, poczekaj moze ucelujesz
        100% racji.
        W O1 też to przerabiałem i kupiłem oryginał z rozbiórki bo blacharz powiedział że za zamiennik nie bierze odpowiedzialności i nie udziela gwarancji jak po zimie wyjdzie ruda.

...Moje Cappuccino MPi...

Komentarz

To szukam dalej 800zł za dwa to połowa wartości mojego auta ale i uzywki potrafia kosztowac 350zł...

Komentarz

Zamieszczone przez Nubus Zobacz posta
            Szukalem używanych w okolicy ale wszystkie są podrdzewiale.
            Ciężko znaleźć używany oryginał we właściwym kolorze i dobrym stanie...ale nie jest to niemożliwe. Potrzeba czasu i cierpliwości.

Komentarz

ja kupiłem czarny bo był zdrowy i pomalowany został na właściwy

...Moje Cappuccino MPi...

Komentarz

Tak też można..

Komentarz

Pracuję...
                X