Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

błotniki przód

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • błotniki przód

    Wlaśnie wrocilem z garazu. Podjąłem próbę montażu błotników z firmy Polcar....niestety lipa straszna nic nie pasuje. Moje blotniki zjedzone są na końcówkach w okolicy progu. Czy ktos wstawial reperaturki ktore sz dostepne chocby na alledrogo ewentualnie jakiej firmy błotniki są dobre pomijając bardzo drogie oryginały. Szukalem używanych w okolicy ale wszystkie są podrdzewiale.

  • #2
    Oryginał kosztuje 400 zł z kawałkiem i wytrzymuje 20 lat, zamiennik u znajomego zaczął rdzweweć po 3 latach pomimo prawidłowo przeprowadzonego lakierowania z zabezpieczeniem antykorozyjnym.
    Te reperaturki z allegro to gów.o, lepiej znaleźć blacharza, który sam dorobi doły zabezpieczy cyną i wówczas będzie spoko.

    Komentarz


    • #3
      Zamiennik zawsze bedzie jakos odbiegal od orginalu. Ja bym szukal dalej uzywki, poczekaj moze ucelujesz

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Ptasznik Zobacz wpis
        Ja bym szukal dalej uzywki, poczekaj moze ucelujesz
        100% racji.
        W O1 też to przerabiałem i kupiłem oryginał z rozbiórki bo blacharz powiedział że za zamiennik nie bierze odpowiedzialności i nie udziela gwarancji jak po zimie wyjdzie ruda.

        ...Moje Cappuccino MPi...

        jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
        sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
        wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

        Komentarz


        • #5
          To szukam dalej 800zł za dwa to połowa wartości mojego auta ale i uzywki potrafia kosztowac 350zł...

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Nubus Zobacz wpis
            Szukalem używanych w okolicy ale wszystkie są podrdzewiale.
            Ciężko znaleźć używany oryginał we właściwym kolorze i dobrym stanie...ale nie jest to niemożliwe. Potrzeba czasu i cierpliwości.

            Komentarz


            • #7
              ja kupiłem czarny bo był zdrowy i pomalowany został na właściwy

              ...Moje Cappuccino MPi...

              jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
              sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
              wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

              Komentarz


              • #8
                Tak też można..

                Komentarz


                • #9
                  ja tez szukam bo mam 2 do wymiany

                  Komentarz


                  • #10
                    oryginału w dobrym stanie i w kolorze też szukałem - zapomnij te auta mają po 15 i więcej lat a nawet jak ktoś ma w dobrym stanie bo trzymał 15 lat auto w garażu pod kocem to nie sprzeda ci

                    zamiennika za 90 pln z allegro raczej bym nie brał. ja kupiłem zamiennik na stronie skodaczesci.pl cena 136 pln

                    Błotnik Skoda Octavia I przód prawy - SKODA CZĘŚCI dystrybutor części do skody,części skoda,skodaczesci,skoda felicja,favorit,skoda fabia,octavia

                    lakiernik amputował zgnitą końcówkę z oryginału i zastąpił ją wyciętym kawałkiem z zamiennika, i zrobił to w miarę dobrze jeżdżę już 3 rok i nic nie wyłazi
                    Ostatnio edytowany przez czupakabra; 41662.

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez czupakabra Zobacz wpis
                      lakiernik amputował zgnitą końcówkę z oryginału i zastąpił ją wyciętym kawałkiem
                      Zrobiłem tak samo

                      ...Moje Cappuccino MPi...

                      jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
                      sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
                      wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Przemek_i Zobacz wpis
                        Zrobiłem tak samo
                        Dodatkowo założyłem oryginalne chlapacze są idealnie dopasowane, moim zdaniem bardzo dobrze chronią właśnie tę newralgiczną część błotnika gdzie kamyki piach i błoto lecące spod koła trafiaja w krawędź blotnika, odbijają ją z lakieru i ruda ma ułatwione zadanie. Niektórzy wzbraniaja się przed chlapaczami, ja z tym nie mam problemu
                        Załączone pliki
                        Ostatnio edytowany przez czupakabra; 41662.

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X