Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rozrząd(rodzaje, typy) Skoda Octavia 2.0

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Rozrząd(rodzaje, typy) Skoda Octavia 2.0

    Witam posiadam Skoda Octavia 1 2.0 115km AQY 2000r.

    Witam, przemierzam się do pierwszej wymiany rozrządu w swoim aucie i patrząc na różnego rodzaju kompletne zestawy rozrządu Just a moment... zauważyłem duże różnice i sam nie wiem co kupić. Rozchodzi się o szerokość paska i ilość zębów. Szerokości paska jakie widziałem to 19, 23, 25 itp Podobnie z ilością zębów 141, 137 itp. Co ja powinienem dokładnie kupić do tego auta? Czy jest jakaś różnica w ilościach zębów jak i szerokościach pasków? Chcę kupić jeden z zestawów z linka zamieszczonego wyżej, gdyż mam jakieś 30-40% zniżki od tych cen. Może ktoś coś doradzi.

  • #2
    Zgodnie z kodem silnika AQY masz:
    • ilosć zębów: 138
    • Długość [mm]: 1104
    • Szerokość [mm]: 23

    Komentarz


    • #3
      Właśnie o to chodziło. Dziękuje za pomoc.

      Komentarz


      • #4
        poza tym jak szukasz na IC powinno być podane jaki jest kod silnika do danego rozrządu.
        ja kupowałem na ucando przez net komplet INA ale do 2.0 TDI akurat- ale taniej niż w IC wyszło nawet z przesyłką byłem 60 do przodu

        Komentarz


        • #5
          Niestety nie ma tego podane. Mimo, że mam ustawiony swój model samochodu wyskakują paski z inną ilością zębów niż mam. IC ma wysokie ceny ale mi za większość części wychodzi prawie połowa ceny tak więc biorę tylko w InterCars. Za ten np. zestaw z pompą wody wyjdzie mi jakieś 200zł. Taniej na interncie nie znalazłem. Just a moment...
          Ostatnio edytowany przez Hodas; 46367.

          Komentarz


          • #6
            nie wiem jak ty ale ja na rozrządzie nie oszczędzałem (tyle że robię dużo km w ciągu roku) ja poleciłbym ci taki zestaw:
            Zestaw paska rozrządu + pompa wody INA 530 0171 30
            Attention Required! | Cloudflare

            oczywiście szukaj może będzie taniej ale na "nie markowce"bym uważał.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Hodas Zobacz wpis
              Niestety nie ma tego podane. Mimo, że mam ustawiony swój model samochodu wyskakują paski z inną ilością zębów niż mam. IC ma wysokie ceny ale mi za większość części wychodzi prawie połowa ceny tak więc biorę tylko w InterCars. Za ten np. zestaw z pompą wody wyjdzie mi jakieś 200zł. Taniej na interncie nie znalazłem. Just a moment...
              z tego linka wynika że to do sinika 1.6 a nie 2.0?
              podałem ci linka do 2.0 - Just a moment...

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X