Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

radio szybko gubi stacje co kupić separator czy wzmiacniacz?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • radio szybko gubi stacje co kupić separator czy wzmiacniacz?

    Witam mam problem z wyłapaniem mniejszych stacji np. r. piekary 88,7 a większe łapie jak rmf max 88,1 ,ale wyjeżdzając +- 20km od Katowic gupi i te większe jak 88,1 i teraz tak mam coś takiego z tyłu radia obrazek 1 a mówią ,że trzeba taki typ obrazek 2 czy to coś zmieni ?? czy mogę mając ten typ 1 podłączyć pod to typ 2 no i w ogóle różni się separator od wzmacniacza ?
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowany przez rooy87; 28120.

  • #2
    Separator ma za zadanie podać napięcie po przewodzie antenowym do wzmacniacza który znajduje się w stopce anteny.
    Stosuje się go razem z nieoryginalnymi radiami. Radia fabryczne skody maja wbudowany separator.
    Łączenie separatora i wzmacniacza nie ma sensu. Do sprawdzenia bat anteny (podmienić na inny), wzmacniacz w stopce, podłączenie separatora (niebieski kabel podłączony do 12V).

    Komentarz


    • #3
      nie każdy seperator jest dobry sprawdz inny
      Dawid
      czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

      Komentarz


      • #4
        Jedno i drugie to separator a określenia wzmacniacz to używają nieuczciwi sprzedawcy.
        Te dwa modele różnią się gniazdem do wtyczki anteny.
        Nie wiemy jakie masz auto , jakie radio (fabryczne czy nie) i czy nagle wystąpiły szumy na starym radiu czy zamontowałeś nowe i szumi ?

        Logan_x podał Ci rozwiązania od których powinieneś zacząć szukać.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez wacie Zobacz wpis
          Jedno i drugie to separator a określenia wzmacniacz to używają nieuczciwi sprzedawcy.
          Te dwa modele różnią się gniazdem do wtyczki anteny.
          Nie wiemy jakie masz auto , jakie radio (fabryczne czy nie) i czy nagle wystąpiły szumy na starym radiu czy zamontowałeś nowe i szumi ?

          Logan_x podał Ci rozwiązania od których powinieneś zacząć szukać.
          skoda octa 1fl 2008 radio jvc w miejsce oryginalnego tylko,że radio nie szumi wcale tylko gubi stacje w miare szybko i jak pisałem nie umie znaleść mniejszych stacji po odczytaniu tutaj wszystkich info spróbuje podmienić separator

          Komentarz


          • #6
            Masz ten separator poprawnie podpięty ?
            Po przekręceniu kluczyka , uruchomieniu radia powinno się na niebieskim przewodzie pojawić napięcie które płynie do wzmacniacza antenowego wbudowanego w stopkę anteny na dachu.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X