Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Osłony podwozia przów/ osłona silnika i boczne (?)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Osłony podwozia przów/ osłona silnika i boczne (?)

    Witam, byłem ostatnio na wizycie u mechanika i dowiedziałem się, że potrzebuję na spód auta osłon, bo ponoć nie ma środkowej i lewej. Mowa tu o okolicach silnika itp. Czy to jest to?
    Link

  • #2
    Podobne mam u siebie

    Komentarz


    • #3
      ja zamontowałem u siebie osłonę od diesla też pasuje ona jest pelna i oslania cały dół, bo ta z aukcji co wysłałeś nie jest pelna i oslania tylko miskę olejową

      Komentarz


      • #4
        pełna osłona z TDI owszem zasłania wszystko tylko pamietaj - Turbo benzyna jednak mocniej sie grzeje niz TDi i ta krótka osłona nie jest bez powodu Ewentualnie pełna na zime - krótka na lato - boczne są takie same czy to w TDi czy PB... Ja mam REZAM-PLAST i jest ok, w Audi 3 lata rezaw był i nic sie nie połamało, w VW też więc śmiało moge polecic....

        Komentarz


        • #5
          Dzięki wszystkim za rady

          Komentarz


          • #6
            mam też auq w rodzinie i zdecydowanie krótka osłona....

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Artec Zobacz wpis
              Czy to jest to?
              Link

              Podłączam się do pytania.

              Dziś okrakiem jechałem po garbach lodowych kolein, auto zsunęło się w koleiny, coś zazgrzytało i osłona plastikowa urwana :/ Ciągnie się pod autem :/

              Do vrs podejdzie na 100% ??

              Komentarz


              • #8
                Podejdzie na pewno. Aż tak jest pocharatana, że nie da się jej połatać ??

                Komentarz


                • #9
                  Wyrwało ją chyba z mocowania, wisi przy lewej stronie, każdy garbik czy inna przeszkoda i trze. Dziś musiałem pojechać w krótką traskę 120 km i tam był odcinek remontowanej drogi z dołami i chyba tam odpadła bo już nie na nierównościach nie słychać żeby ocierała o nawierzchnię :/
                  U mnie jest sporo śniegu ubitego w lód i mały prześwit żeby dokładnie sprawdzić :/ Miałem to zrobić w sobotę ale chyba już jej tam nie ma :/

                  Komentarz


                  • #10
                    Jeśli odpadła to nie ma co "rzeźbić" i lepiej kupić nową.

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez KrzysiekVRS Zobacz wpis


                      Podłączam się do pytania.

                      Dziś okrakiem jechałem po garbach lodowych kolein, auto zsunęło się w koleiny, coś zazgrzytało i osłona plastikowa urwana :/ Ciągnie się pod autem :/

                      Do vrs podejdzie na 100% ??
                      Dlatego mam metalową pełną, która już swoje wycierpiała i osobiście jeśli mogę polecić pełną to tylko metalową.
                      Ja w oryginale miałem też krótką plastikową ale swego czasu na piaskowej drodze "odeszła" z jakimś kamieniem...
                      ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
                      Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
                      Spalanie - Motostat.pl
                      Spalanie - Motostat.pl

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X