Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Spreżyny Magnum Technology

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Spreżyny Magnum Technology

Witam Serdecznie,

Czy ktoś z użytkowników ma jakieś doświadczenia i montował u siebie spreżynynę Tył od Magnum Technology SS015MT ?

Doradzono mi montaż takich z tyłu, ponoć są przyzwoitej jakości w niskiej cenie, pierwszy raz posiadam skodę którą kupiłem 3 tygodnie temu.
    Same sprezyny są krósze o 5mm Długość 338 do 343 od Lesjofors czy Kayaba i są odrobine grubsze 11,5mm do 11mm w Lesjofors czy Kayaba, czy te sprezyny nie usiada za szybko po paru miesiacach? Warto je montowac czy lepiej wrzucic coś innego. Bedę wdzieczny za wszelkie opinie i rady, w temacie skody dopiero bede zbierał doświadczenie to moje pierwsze auto tego producenta.

Z góry dzieki za wszelką pomoc !

Mam warsztat i dużo klientów je wybiera. Reklamacji jak narazie nie było żadnych więc nie takie zle

Komentarz

Ok Dzieki,

Tylko mam jeszcze pytanie o różnej grubości sprezyny dydykowanych do tego auta jaka lepiej wybrać, sprezynę która ma cieńszy czy grubszy zwój i czy szerokosc sprezyny również wpływa jakoś na prowadzenie sie / komfort podróży ? Sprezyny dydykowane do tej Skody od różnych producentów maja właśnie rózne parametry grubości zwojów czy szerokości samych sprezyn. Niestety nie wiem co siedzi u mnie(co zamontował poprzedni własciciel).

Np: Czysto informacyjnie ląduje tutaj Intercarsowa strona bo podane są te dane :

https://intercars.pl/produkty/301942-sp ... kyb-rh5543

Producent KYB
      Indeks KYBRH5543
      Miejsce zabudowy tył
      Strona zabudowy Lewa/Prawa
      Grubość [mm] 11
      Długość [mm] 343
      Średnica zewnętrzna [mm] 110
      Typ sprężyny E

https://intercars.pl/produkty/972800-sp ... kyb-rh5544

Producent KYB
      Indeks KYBRH5544
      Miejsce zabudowy tył
      Grubość [mm] 11,5
      Długość [mm] 360
      Średnica zewnętrzna [mm] 111
      Typ sprężyny E

Sprężyna zawieszenia tył LESJOFORS 4285725 (Skoda OCTAVIA (1U2)) - Sklep Inter Cars ... rs-4285725

Producent LESJÖFORS
      Indeks LS4285725
      Miejsce zabudowy tył
      Grubość [mm] 11,25
      Długość [mm] 317
      Średnica zewnętrzna [mm] 112

Sprężyna zawieszenia tył MAGNUM TECHNOLOGY SS015MT (Skoda OCTAVIA (1U2), OCTAVIA Combi (1U5)) - Sklep Inter Cars ... gy-ss015mt

Producent MAGNUM TECHNOLOGY
      Indeks SS015MT
      Miejsce zabudowy tył
      Grubość [mm] 11,5
      Długość [mm] 338
      Średnica zewnętrzna [mm] 110,5

Która z tych sprężyn byłaby najopowiedniejsza dodam ze z tyłu jeździ Zbiornik Gazu i zapasówka.

Gdzie moge znaleźć informacje jakie sprezyny były na 1 montaż do Octavi 1? I Jakie dobrze dobrac bo wszystkie teoretycznie pasują do Octavi I ale jak widać mają różne parametry Grubośc długość czy Szerokość
      Ostatnio edytowany przez Technologic; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Masz jeszcze oryginaly na aucie ? Czy wymieniane były? Na oryginalnych są kropki kolorowe i po nich idzie odczytać jakie twarde długie itp

Komentarz

Pracuję...
        X