Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Spreżyny Magnum Technology

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Spreżyny Magnum Technology

    Witam Serdecznie,

    Czy ktoś z użytkowników ma jakieś doświadczenia i montował u siebie spreżynynę Tył od Magnum Technology SS015MT ?

    Doradzono mi montaż takich z tyłu, ponoć są przyzwoitej jakości w niskiej cenie, pierwszy raz posiadam skodę którą kupiłem 3 tygodnie temu.
    Same sprezyny są krósze o 5mm Długość 338 do 343 od Lesjofors czy Kayaba i są odrobine grubsze 11,5mm do 11mm w Lesjofors czy Kayaba, czy te sprezyny nie usiada za szybko po paru miesiacach? Warto je montowac czy lepiej wrzucic coś innego. Bedę wdzieczny za wszelkie opinie i rady, w temacie skody dopiero bede zbierał doświadczenie to moje pierwsze auto tego producenta.

    Z góry dzieki za wszelką pomoc !

  • #2
    Mam warsztat i dużo klientów je wybiera. Reklamacji jak narazie nie było żadnych więc nie takie zle

    Komentarz


    • #3
      Ok Dzieki,



      Tylko mam jeszcze pytanie o różnej grubości sprezyny dydykowanych do tego auta jaka lepiej wybrać, sprezynę która ma cieńszy czy grubszy zwój i czy szerokosc sprezyny również wpływa jakoś na prowadzenie sie / komfort podróży ? Sprezyny dydykowane do tej Skody od różnych producentów maja właśnie rózne parametry grubości zwojów czy szerokości samych sprezyn. Niestety nie wiem co siedzi u mnie(co zamontował poprzedni własciciel).

      Np: Czysto informacyjnie ląduje tutaj Intercarsowa strona bo podane są te dane :

      https://intercars.pl/produkty/301942-sp ... kyb-rh5543

      Producent KYB
      Indeks KYBRH5543
      Miejsce zabudowy tył
      Strona zabudowy Lewa/Prawa
      Grubość [mm] 11
      Długość [mm] 343
      Średnica zewnętrzna [mm] 110
      Typ sprężyny E


      https://intercars.pl/produkty/972800-sp ... kyb-rh5544

      Producent KYB
      Indeks KYBRH5544
      Miejsce zabudowy tył
      Strona zabudowy Lewa/Prawa
      Grubość [mm] 11,5
      Długość [mm] 360
      Średnica zewnętrzna [mm] 111
      Typ sprężyny E

      Just a moment... ... rs-4285725

      Producent LESJÖFORS
      Indeks LS4285725
      Miejsce zabudowy tył
      Strona zabudowy Lewa/Prawa
      Grubość [mm] 11,25
      Długość [mm] 317
      Średnica zewnętrzna [mm] 112


      Just a moment... ... gy-ss015mt

      Producent MAGNUM TECHNOLOGY
      Indeks SS015MT
      Miejsce zabudowy tył
      Strona zabudowy Lewa/Prawa
      Grubość [mm] 11,5
      Długość [mm] 338
      Średnica zewnętrzna [mm] 110,5

      Która z tych sprężyn byłaby najopowiedniejsza dodam ze z tyłu jeździ Zbiornik Gazu i zapasówka.

      Gdzie moge znaleźć informacje jakie sprezyny były na 1 montaż do Octavi 1? I Jakie dobrze dobrac bo wszystkie teoretycznie pasują do Octavi I ale jak widać mają różne parametry Grubośc długość czy Szerokość
      Ostatnio edytowany przez Technologic; 48002.

      Komentarz


      • #4
        Masz jeszcze oryginaly na aucie ? Czy wymieniane były? Na oryginalnych są kropki kolorowe i po nich idzie odczytać jakie twarde długie itp

        Komentarz


        • #5
          Niestety sprężyny były już wcześniej wymieniane, ale wrzuciłem KYBRH5543 jednak i wszystko wydaje się OK narazie Auto nie usiadło troche sztywniej sie teraz prowadzi, nie wiem jak bedzie za jakis czas jak sie spreżyny uleżą, wygniotą. Ale wydaje sie wszystko OK

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X