Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Led H3

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Led H3

    Witam
    Zamierzam kupić żarówki led h3 w miejsce przeciwmgielnych. W związku z tym mam pytanie, bo zwykła h3 ma jeden przewód do podpięcia a ledowa ma dwa. I teraz ja ją podpiąć żeby dobrze działała ? Wystarczy jeden przewód podpiąć czy drugi też trzeba gdzieś podłączyć ?
    pekool

  • #2
    Zamieszczone przez pekool Zobacz wpis
    Witam
    Zamierzam kupić żarówki led h3 w miejsce przeciwmgielnych.
    A po co? Żeby mniej się nadawały do czegokolwiek? W tych światłach cieplejsza barwa jest lepsza niż chłodniejsza.

    Komentarz


    • #3
      popieram. najlepiej aby była mocno żółta wtedy na mgłe jak znalazł....

      Komentarz


      • #4
        Podepnę się pod temat.

        Zastanawiam sie nad żarówkami H3 do przeciwmgielnych, koniecznie ŻÓŁTO-BIAŁA barwa (tzn zbliżona do barwy zwykłej H3, H4, H7 itp żadnych niebieskich, które barwą światła "spawają metal")

        Jestem świadomy, że jest to słabo legalne, generalnie H3 chcę używać jako dzienne (wymieniłem odbłyśniki i żarniki xenonowe na nowe a i zapłonniki jak i przetwornice nie są pierwszej nowości, jeździć latem w mieście na xenonach czy zwykłych żarówkach wg mnie trochę jest mało ekonomiczne, w trasie to co innego). Nigdy nie jeżdżę na halogenach we mgle, może to zabrzmi też niedorzecznie, same halogeny w bardzo gęstej mgle w moim odczuciu w O1 w ogóle się nie sprawdzają i zdecydowanie lepiej jechać na xenonach niż na przeciwmgielnych.

        Zapalając H3 (bez mijania) potrzeba łącznie w przybliżeniu 150W prądu, zapalając ledowe zużycie prądu i "towarzyszących" im żarówek to około 40 - 50 W.

        Nie chcę dokładać choinek w zderzak :/ Gdyby O1 miała bordnetz'a to bym sobie ledami głowy nie zawracał, aktywowało by się tryb Ameryka Pólnocna i po kłopocie....

        Czy ktoś może polecić ledowe H3 o ciepłej barwie światła? Na allegro itp są same obciachowe niebieskie a ja chcę tylko żółte (xenoy mam 4300k i H3 chcę aby były tej samej barwy lub jeszcze cieplejsze)
        Ostatnio edytowany przez KrzysiekVRS; 48062.

        Komentarz


        • #5
          KrzysiekVRS To chyba coś dla Ciebie: H3 6x Cree XB-D LED + LENS 18W biała 4700k MotoHID.pl - Oświetlenie Retrofit Skoda Seat VW Audi
          Sławek

          Komentarz


          • #6
            Czy wsadzając żarówkę led H3 z soczewką do lampy wyposażonej w soczewkę będzie to w ogóle świeciło ? Światło nie będzie podwójnie rozproszone?

            Komentarz


            • #7
              Brak opcji "EDYTUJ" po jakim czasie znika po opublikowaniu postu ? Zaraz będę posądzony, że celowo sobie posty nabijam.... ale mi ilość postów nie ziębi i nie grzeje, tak ku gwoli ścisłości

              Dzięki za link, kurcze te z linku są strasznie drogie i to cena za 1 szt no i są z Alllllliiiiiexpr...... Za2 szt 170 PLN + wysyłka moim zdaniem nie są warte takiej kasy :/

              Znalazłem coś takiego:


              Interlook - zakupy w internecie

              Nie wiem czy to prawdziwy Philips, ale cenowo 99 PLN za 2 szt + wysyłka, jest barwa 3000K, mi odpowiada w 100% tylko czy wejdzie do lampy i czy da się przykręcić śrubkami dekielek ????

              Czy ktoś takie wynalazki już montował u siebie (konkretnie te z linku Philips) ??? Da się po ich montaż bezproblemowo zamknąć dekielek lampy ??

              Komentarz


              • #8
                chcesz na "żółto", to możesz też zapodać h3 ale 24v/70w. na 12v będzie świeciło na stronę 35w np.:
                Żarówka samochodowa PK22s 24V H3 70W 64156 4050300016535 – Osram Sp. z o.o. | TIM SA
                miałem taki patent oraz taki jak piszez led w halogenie w paru autach, nie w soczewce wprawdzie - nie wiem jak to będzie wyglądało, przy mocniejszym ledzie nie powinno być problemu według mnie.
                natomiast przy mocnych ledach potrafią one wypalać odbłyśnik...
                Ostatnio edytowany przez sew1981; 6296.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X