Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

temperatura rozgrzanego oleju 1.8 t auq

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • temperatura rozgrzanego oleju 1.8 t auq

    jazda miejska 97-100 st .trasa szybkość do180 temp,110 st. powyżej przy jeżdzie230- temp 120st.czy jest to prawidłowe,temp.lekko podniosła się po modach?
    - Sharan 05 SPECIAL
    - Octavia 1 RS
    - Impreza PRODRIVE

  • #2
    Nie wiem czy dla benzyniaka normalna, w A6 dieslu + program, mam podobne wskazania temp oleju (jest wskaźnik temp oleju), oczywiście 230 km/h nie jeżdżę ale im szybciej tym mocniej się grzeje olej i jest to normalne.

    Jako ciekawostka Audi + przyczepka z wysoką plandeką, prędkość na ekspresówce 110 - 120, temp oleju 140 st. C wystarczy zwolnić do około 90 i temp oleju momentalnie spada do około 100 - stopni

    Swoją drogą, skąd masz odczyty temp oleju?

    Dokładałeś jakieś zegary czy gdzieś w VCDS odczytałeś ??

    Wskaźnik temp oleju bardzo by się w RSce przydał
    Ostatnio edytowany przez KrzysiekVRS; 48062.

    Komentarz


    • #3
      mam dodatkowe zegary,z tego co się orientuję,to olej 140 st traci właściwości,chyba, że się mylę.ćhciałem porównać swoje odczyty z innymi.
      - Sharan 05 SPECIAL
      - Octavia 1 RS
      - Impreza PRODRIVE

      Komentarz


      • #4
        takie temperatury w tym silniku sa normalne .latem nie lataj za długo z wysokimi predkosciami bo temperatura bez problemu przekroczy 150 st. wystarczy o 50 km z prekoscia 230 +.jest na to lekarstwo ,zamontuj chłodnice oleju wtedy cały dzien mozna latac 250 + i olej bedzie miał ok 100 st.
        diagnostyka vag 602-614-253

        Komentarz


        • #5
          chyba tak zrobię,miałem już kilka takich uwag.
          - Sharan 05 SPECIAL
          - Octavia 1 RS
          - Impreza PRODRIVE

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X