Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Amortyzatory Przód Sachs

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Amortyzatory Przód Sachs

    Hej Forumowicze,

    czy ktoś z was użytkował może amortyzatory Sachs i może podzielić się wrażeniami ? Czy są dobrej jakości długo wytrzymały jak komfort jazdy?

    Rozważam jeden z dwóch zestawów jedne miękkie Super Touring ala Ori drugie ponoć trochę sztywniejsze Adventage ale za to dające lepsze prowadzenie się autka. Linki poniżej :

    Sachs Super Touring 312 267

    Attention Required! | Cloudflare


    Sachs adventage 200 954

    Attention Required! | Cloudflare

    I moje pytanie do was czy te Twardsze Adventage są wystarczającym kompromisem miedzy sztywnością a komfortem czy sa mega twarde i sztywne?

    Szukam amortyzatorów które delikatnie usztywnia auto i poprawia jego prowadzenie się ale zostawia też jakaś dozę komfortu nie chce stricte sportowego poczucia twardości jak na taczcce. No i żeby trochę wytrzymały nie siadły po roku jeżdżę dosyć spokojnie, auto ma silnik 1.6. Głownie miasto 2 razy w miesiacu jakas traska nie zawsze autostradą (250km) czasami po mocno dziurawej wyboistej i łatanej drodze około (150km).

  • #2
    Ja polecę Ci amorki Monroe OESpectrum. Według mnie najlepsze obecnie na rynku amorki zastępujące seryjne. Są delikatnie sztywniejsze, ale ich praca jest kozacko szybka. No i 5 lat gwary.

    Komentarz


    • #3
      Mała Pomyłka tam do Amorków Super Touring powinien być Model 315 087 Olejowe Amorki .
      Amortyzator SACHS 315 087 - AutoParts | Części samochodowe sklep internetowy, motoryzacyjny online


      A jaki dokładnie kod produktu maja te co używasz bo znalazłem dwa ?

      Pierwszy 742256SP Amortyzator MONROE 742256SP - AutoParts | Części samochodowe sklep internetowy, motoryzacyjny online

      A drugi 742258SP

      Amortyzator MONROE 742258SP - AutoParts | Części samochodowe sklep internetowy, motoryzacyjny online

      Komentarz


      • #4
        742258SP dla normalnego zawieszenia
        742256SP na bezdroża

        Komentarz


        • #5
          Na moje odczucia sachsy turningi są cztywniejsze od fabrycznych troszkę. Na poprzeczynych nierównościach nie pwodują takiego kołysania. W te Adventage bym się nie pchał dlatego. Jakis czasemu coś w katalogu się pozminiało. Kiedyś turingi były tylko olejowa a od paru lat są olejowo gazowe. Miałem jedne i drugie.
          nowy cSIMC od Aliego
          seryjne 110kM teraz ok ~170kM ARL ,230 wtryski.
          Moc potwierdzona w tym roku na hamowni.

          półosie seryjne przebieg 273 tyś

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X