Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Błotnik przedni PrzedLift a Polift

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Błotnik przedni PrzedLift a Polift

    Hej,

    Mam pytanie czy błotniki przednie różnią sie czymś w wersji przed a poliftowej?
    Lifting w roku 2000 dotyczył chyba tylko lamp tylnych i pasa przedniego z tego co wyczytałem to nic nie było o jakiś zmianach błotników.

    Musze wymienić w swojej skodzie skorodowany przedni błotnik i w większości na szrotach i sklepach z używanymi częściami maja części ze skód Predliftowych nie mogę nigdzie dostać do polifta. Czy są jakieś różnice w błotnikach? Na 1 rzut oka wydaja się one identyczne.

  • #2
    Nie ma różnicy. Możesz śmiało kupić przedlift. Ciężko trafić dobry błotnik bez rdzy albo w małej ilości . Moja rada: kup oryginał w gorszej jakości niż chińskie g*wno które nijak nie pasuje do nadwozia. Mi ostatnio blacharz doradził, żeby zabezpieczyć barankiem od środka błotnik.

    Komentarz


    • #3
      Ok dzieki za info czyli rozstaw otworów jest identyczny i bedzie przylegał dobrze?

      Z tym Barankiem fajny pomysł też tak chyba zrobie

      Komentarz


      • #4
        Oryginał i jego montaż to poezja, zamiennik z chin.... brak słów. Tak było w przypadku montażu w Octavii z 2002r a więc już polift. Rdza od spodu , z powodu zaniedbania czyszczenia odpływów.

        Komentarz


        • #5
          No to w takim razie biorę się za szukanie również w wersjach przedliftowych takich na szrotach maja najwięcej. A polecasz może jakiś dobry sklep z czesciami używanymi gdzie znajdę pod kolor błotnik i prowadzą wysyłkę na terenie Polski? Potrzebuje go do Kujawsko-Pomorskiego .

          Komentarz


          • #6
            Niestety nic Ci nie doradzę. Swoje trzeba pojeździć i zobaczyć. Niestety nie ma w czym wybierać, albo ceny są z kosmosu za szrot .
            Ostatnio edytowany przez shanzi; 42521.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X