Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana oleju w skrzyni biegów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wymiana oleju w skrzyni biegów

    Witam, muszę wymienić olej w skrzyni biegów i mam mały problem jaki to być powinien? Proszę o pomoc i dodaje zdjęcie naklejki według której to można znaleźć.
    Załączone pliki

  • #2
    @Łukasz Wymysło Chyba najprościej zadzwonić do ASO i tam po podaniu VINu dostaniesz odpowiedź.
    Sam tak zrobiłem.

    Komentarz


    • #3
      ok tak zrobię, dzięki

      Komentarz


      • #4
        75w90 GL 4

        Komentarz


        • #5
          Jak chcesz oryginał to G060726A2, z zamienników polecam FUCHS TITAN SINTOFLUID FE 75W (mam taki u siebie z ar9100 i sprawuje się bardzo dobrze).

          Komentarz


          • #6
            Tak oczywiście robię tylko z oryginałów, jakoś tak nie mam przekonania do zamienników. Dzięki bardzo za pomoc.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Łukasz Wymysło Zobacz wpis
              Tak oczywiście robię tylko z oryginałów, jakoś tak nie mam przekonania do zamienników. Dzięki bardzo za pomoc.
              Olej też lejesz oryginalny z ASO ? Nie ma co przesadzać . Oczywiście wybór to Twoja sprawa, ale nie masz się co bać zamienników. Ja mam zalany Castrol Transaxle 75w90 i nie narzekam. Problem w O1 z biegami, jeśli go w ogóle masz, to nie olej, a wyrabiający się mechanizm skrzyni biegów w komorze silnika.

              Komentarz


              • #8
                Mogę polecić taki z doświadczenia:
                Olej przekładniowy manualnej skrzyni biegów Skoda -oryginał - SKODA CZĘŚCI dystrybutor części do skody,części skoda,skodaczesci,skoda felicja,favorit,skoda fabia,octavia

                Problemy z 1 i zgrzytami R się zmniejszyły, zmieniałem 25kkm temu, nie wyleciał, nic nie rozszczelnił, skrzynia nie sztywnienie na średnich mrozach.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X