Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia I 1,9 tdi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Octavia I 1,9 tdi

    Witam serdecznie.
    Na wstępie witam wszystkich użytkowników forum , mam nadzieję że na forum będzie można liczyć na Państwa pomoc
    Nie znalazłem tematu jaki mnie intereruje dlatego pozwoliłem napisać w tym.
    Posiadam octavie 1 z silnikiem 1,9 tdi i chciałbym się dowiedzieć cos nt temat tego auta. Jako że od 25 lat jeżdże inną jedną marką poszukiwałem tanie w użytkowaniu i ładne auto i wypadło na skodę
    Jak można poznać jaki mam model auta. w sensie czy posiada np sprzegło dwumasowe
    bardzo bym prosił o info
    pozdrawiam

  • #2
    Zobacz na naklejce w bagażniku jaki masz kod silnika. Było tych 1.9 tdi dość sporo. Na szczęscie w O1 wszystkie są dobre

    Komentarz


    • #3
      I nie bój się dwumasy!

      Komentarz


      • #4
        Tzn nie boję się ,ale powiem szczerze .Od 25 lat jeżdże hondami , do dzisiaj jeżdżę żona crv a ja sprowadzam z usa 7 osobową
        próbowałem w życiu 2 razy innej marki ,raz bmw e60 530 d i raz audi a6 2006 r .Jak żadna z około 13 hond w życiu nie zepsuła mi się tak i bmw (trubo, elektryka) i audi (wtryskiwacze ,rozrząd) narobiło strat finansowych w naprawach. Skoda co prawda auto czeskie ale ma silnik i osprzęt z de więc zastanawiam się czy mnie niemieckie auta nie znoszą czy ja mam pecha. A wiem że dwumasa turbo i wtryski to najdroższe sprawy i jak dowiem się czy moja śliczna skoda posiada dwumasę to muszę być przygotowanym W piątek dopiero sobie sprawdzę oznaczenie silnika wcześniej nie mam jak
        pozdrawiam i dziękuje za info

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez tomikraknh Zobacz wpis
          W piątek dopiero sobie sprawdzę oznaczenie silnika wcześniej nie mam jak
          pozdrawiam i dziękuje za info
          Jak już sprawdzisz to uzupełnij swój profil...będzie można coś więcej powiedzieć na temat auta i za każdym razem nie będziesz musiał pisać jaki masz silnik kiedy ewentualnie będziesz potrzebował pomocy.

          Komentarz


          • #6
            Dwumasy nie miały tylko pierwsze AGR (i specjalne wersja dla korporacji taksówkarskich) reszta dwumasę posiada.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez shok Zobacz wpis
              Zobacz na naklejce w bagażniku jaki masz kod silnika. Było tych 1.9 tdi dość sporo. Na szczęscie w O1 wszystkie są dobre
              Witam
              a dokładniej gdzie jej szukać ? przeszukałem po otwarciu klapy i nie znalazłem . Może moja to wersja bez naklejki
              przy okazji zapytam jeszcze
              czy warto lać diesla 98 czy wystarczy ten słabszy ? oraz pierwszy raz w aucie coś takiego mam ,ze przy przyspieszaniu na 4 czy 5 biegu dodając gaz jest chwilowe ściąganie w lewo po puszceniu pedału gazu buda jakby wracała . Czy to może być przez tuleje przednich wahaczy które mam do wymiany ?
              pozdrawiam

              Komentarz


              • #8
                Masz odchylić wykładzinę bagażnika -dyktę tak jakbyś wyciągał koło zapasowe . Naklejka powinna być widoczna . Jeśli nie ma to ASO powinno podać Ci model po nr VIN .

                Komentarz


                • #9
                  To tak. Bd 66kw agr

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X