Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Moduł komfortu - dostęp

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Moduł komfortu - dostęp

    Witam, jakim programem dostać sie do modułu komfortu, żeby zobaczyć jakie funkcje mogę uruchomić u siebie, a jakie są już używane?
    Jeżeli Vagiem, to w jakich grupach szukać tych modułów i jak je uruchomić?

  • #2
    Najszybciej vagiem, bez żadnego rozbierania. VCDS -> i tam w jednym z 6 głównych okienek , jest Control module Finder ( vag . ang) . W O1 nie ma ich za dużo, przynajmniej w moim przypadku...

    Komentarz


    • #3
      W O1 "Moduł Komfortu" o zbyt duże słowo

      Nic tam praktycznie nie aktywujesz i nic nie dodasz.

      Jest to Skoda a tu wodotrysków raczej na próżno szukać :/

      Aktywacja otwierania/zamykania szyb z pilota też przez VAG i VCDSa nie da się zrobić, jedynie czeskim programikiem dedykowanym do Skody....

      Komentarz


      • #4
        może kolega obejrzał kanał na YouTube , krzynol garage i to go zachęciło. To prawda, u mnie po przeskanowaniu znajduje raptem 3,4 moduły z czego większości nie ruszam bo to poduszki czy ABS. Ogólnie to nie masz się co nastawiać na hiper, super, extra modyfikacje, jedynie jakieś kosmetyczne rzeczy

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez KrzysiekVRS Zobacz wpis
          W O1 "Moduł Komfortu" o zbyt duże słowo


          Aktywacja otwierania/zamykania szyb z pilota też przez VAG i VCDSa nie da się zrobić, jedynie czeskim programikiem dedykowanym do Skody....
          Właśnie tego szukam, jaki to programik?

          Komentarz


          • #6
            Motordiag Komfort Manager Lite 1.20

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez luckd Zobacz wpis
              Motordiag Komfort Manager Lite 1.20
              Program pobrałem, muszę go tylko jeszcze aktywować na stronie, ale to jak będę przy laptopie. Zobaczymy czy zadziała

              Komentarz


              • #8
                Tym samym programem chciałem w żony Seacie Ibiza 2005r też aktywować szyby z pilota i uwaliło elektryczne wspomaganie kierownicy :/ Ale on jest dedykowany do Skody a ja chciałem jeszcze w Seacie szyby z pilota zrobić

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X