Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dwumasa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dwumasa

    Cześć wszystkim to mój pierwszy post planuję zakupić jakaś Octavię w gazie do 10 tyś czy możecie mi napisać które silniki maja dwumase?

  • #2
    Dlaczego boisz się dwumasy?

    Komentarz


    • #3
      Koszta i awaryjność tego

      Komentarz


      • #4
        W Pb jest bardzo wytrzymała, koszty to nic w porównaniu np. do kosztu nastawnika zmiennych faz rozrządu w 1.8T. A do tego zawsze można wrzucić jednomas.
        Na Twoim miejscu celowałbym w taką, bez rdzy bo ogarnięcie blacharki to jest prawdziwy koszt.

        Komentarz


        • #5
          A jaki silnik w benzynę jest najlepszy i najmniej awaryjny co u ciegnie te bude

          Komentarz


          • #6
            W aucie za 10 tysięcy to liczy się tylko i wyłącznie stan egzemplarza.

            Komentarz


            • #7
              A jaki silnik benzynowy jest najmniej awaryjny

              Komentarz


              • #8
                2.0 8v :d na przykład mój AZJ (tfu tfu)

                Komentarz


                • #9
                  To ja dodam coś od siebie czyli 1.8T i 1.9 TDI AFN (pluję 3 razy przez ramię)

                  W A6 C5 1.9 TDI 110KM i 235Nm afn 370 tys km (od 180 tys km czyli od 2008r odkąd kupiłem - odrazu program131KM i 290Nm) i jeszcze ori sprzęgło z dwumasą. Dwumasa została oryginalna bo nic się nei dzieje ale tarcza sprzęgła skończyła się.

                  ]"]404 Not Found

                  ]"]404 Not Found

                  Docisk lekko przypalony, powód wymiany - sprzęgło brało dosłownie 5mm przy puszczeniu całkowicie pedału sprzęgła.
                  Też byłem zaskoczony jak mechanik zadzwonił ze zdziwieniem że jeszcze siedzi całe fabryczne sprzęgło. Turbina wytrzymała 310 tys km (zaczęły się notoryczne przeładowania, pierścień od zmiennej geometrii wyrobił się i rolki przestały płynnie po nim "chodzić")
                  Ostatnio edytowany przez KrzysiekVRS; 48062.

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X